header
QR Kod
Buggle 2: Color Bubble Shooter

Buggle 2: Color Bubble Shooter

1.9.92 geliştirici NSTAGE
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Buggle 2: Color Bubble Shooter Buggle 2: Color Bubble Shooter Buggle 2: Color Bubble Shooter Buggle 2: Color Bubble Shooter Buggle 2: Color Bubble Shooter Buggle 2: Color Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
1.9.92
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
NSTAGE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cookapps.buggle2m
Şimdi İndir

Buggle 2: Color Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Buggle 2: Bubble Blast into the World of Bee games!

Buggle 2 bubble blast, arı oyunlarının hızlı dünyasında geçen son nokta patlatma oyunudur! Kötü reklamlardan kurtulun ve herhangi bir ürünü satın alarak sonsuz eğlenceye merhaba deyin. Reklamsız bir şekilde balon patlatma gösterisi tadını çıkarın. Bağımlılık yapıcı bir macera olan bu oyun, Andrew ve arkadaşlarının yükselişine tanık olacağınız ayı oyunları dünyasına dalmanızı sağlayacak.

En İyi Oyunlar 2024'te arı oyunları ve ayı oyunlarında balonları patlatın! Buggle 2'de amacınız, renkli balonları ezerek son nokta patlatıcı olmak ve hırslı Kraliçe Arı oyunları ve onun böcek ordusunu engellemektir. Bağımlılık yaratan oyunda 4.000'den fazla seviyeyi geçerek balon patlatma çılgınlığına hazır olun. Bu sadece bir balon patlatma oyunu değil, ücretsiz balon oyunları için tercih edilen Buggle 2!

Buggle 2'nin Çeşitli Oyun Güçlendiricileri ve Modları ile Top Patlatma Ateşi Deneyimi! Renkli balonları ezip patlatma heyecanını Buggle 2'nin çeşitli oyun güçlendiricileri ve modlarıyla deneyimleyin. Balonları patlatın, renkli balonları eşleştirin ve her seviyeyi geçerek özel ödüller ve olaylar açın. Başka bir balon patlatma oyuncusunu da eğlenceye katılmaya davet edin ve kimin top patlatma sanatını daha iyi öğrenebileceğini görün!

Canlı Grafikler ve Sevimli Karakterlerle Balon Patlatma Macerasına Çıkın! Canlı grafikler ve sevimli karakterlerle Buggle 2, balon oyunlarının adasını hiç olmadığı kadar canlı bir şekilde hayata geçiriyor. Eğer balonları patlatmaya, balon ezme zorluklarıyla başa çıkmaya ve son nokta patlatıcı olmaya hazırsanız, hemen Buggle 2'yi indirin ve balon patlatma macerasına başlayın!

En İyi Balon Patlatma Macerasına Hazır Mısınız? Balon patlatma macerasına Buggle 2 ile başlayın! Andrew ve arkadaşlarına katılın, balon ezme zorluklarını aşın ve günü kurtarın! Reklamsız oyun oynama seçeneğiyle Buggle 2, saatlerce top patlatma eğlencesi arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Ücretsiz balon oyunları Buggle 2'yi şimdi indirin ve 2024 Oyunları'nda top patlatma ateşinin heyecanını yaşayın!

▣ Buggle 2'nin Keyfini Çıkarıyor musunuz? Daha fazla ipucu için https://bit.ly/bg2_helpcenter adresini ziyaret edin. Yardıma mı ihtiyacınız var? https://bit.ly/cookappshelp adresinden bizimle iletişime geçin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.