header
QR Kod
Bubble Shooter 2

Bubble Shooter 2

1.2.186 geliştirici DroidHen
(0 İncelemeler) Haziran 12, 2024
Bubble Shooter 2 Bubble Shooter 2 Bubble Shooter 2 Bubble Shooter 2 Bubble Shooter 2 Bubble Shooter 2

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.186
Güncelle
Haziran 12, 2024
Geliştirici
DroidHen
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.game.pop
Şimdi İndir

Bubble Shooter 2 Hakkında Daha Fazla

Look! Baby squirrels are trapped in the bubbles when playing on the beanstalk. Shoot bubbles to help Mom Squirrel save her babies!

Bubble shoot Pet, adından da anlaşılacağı gibi baloncukları vurup patlatarak oynanan bir mobil oyunudur. Oyunda amaç, bebek sincapları kurtarmak için eşleştirme ve atış yaparak baloncukları yok etmektir. Her gün oyuna giriş yaparak ücretsiz ve harika öğeler kazanabilir ve bunları oyunda kullanabilirsiniz. Ayrıca Neverland’de anahtarlar toplayarak hazineleri açabilirsiniz.

Zorlu seviyeleri geçmenize yardımcı olacak özel güçlendiriciler ve baloncuklar da oyunda mevcuttur. Göz alıcı grafikler ve güzel müzikler eşliğinde büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Facebook hesabınızı bağlayarak oyunu farklı cihazlar arasında kolayca senkronize edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla meydan okuyarak ilerlemelerini görebilirsiniz.

Oyun, ücretsiz ve kolay oynanabilir olmasının yanı sıra ustalaşması zor bir yapıya sahiptir. Şu an itibariyle 500’den fazla seviye bulunmaktadır ve yakın zamanda daha fazla yeni seviye eklenecektir. Bu sayede oyuncuların oyunu bitirmesi uzun zaman alacaktır. Bubble shoot Pet, eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun olarak öne çıkmaktadır ve her yaştan oyuncuya hitap etmektedir.

Sonuç olarak, Bubble shoot Pet, bebek sincapları kurtarmak için baloncukları eşleştirerek vurup patlatmayı gerektiren heyecan verici bir oyundur. Ücretsiz öğeler, güzel grafikler ve sosyal özellikleriyle oyunculara unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Her gün zorluk seviyesi artan yeni seviyelerin eklenmesi, oyuncuların oyunu bitirmesi için daha fazla zaman harcamalarını sağlamaktadır. Bubble shoot Pet, oynaması kolay ama ustalaşması zor bir oyun olarak dikkat çekmektedir ve herkesin keyifle oynayabileceği bir seçenektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.