header
QR Kod
Amazon Prime Video

Amazon Prime Video

geliştirici Amazon Mobile LLC
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Amazon Prime Video Amazon Prime Video Amazon Prime Video Amazon Prime Video Amazon Prime Video Amazon Prime Video

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Amazon Mobile LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.amazon.avod.thirdpartyclient
Şimdi İndir

Amazon Prime Video Hakkında Daha Fazla

Watch movies, TV, and sports, as well as recommendations just for you. Prime Video delivers exclusive Amazon Originals like The Lord of the Rings: The Rings of Power, The Boys, The Marvelous Mrs. Maisel, and Tom Clancy’s Jack Ryan, along with International Originals like Last One Laughing and Mirzapur.

Bu uygulama, aylık ücret karşılığında bir Amazon Prime aboneliği ile erişilebilen, çeşitli filmler ve TV şovlarının izlenebileceği bir platformdur. Chromecast veya Fire TV gibi cihazlar aracılığıyla telefon veya tabletinizden büyük ekrana yayın yapabilirsiniz. Ayrıca, profil oluşturma özelliği sayesinde kişiselleştirilmiş bir eğlence deneyimi yaratabilirsiniz.

IMDb tarafından desteklenen ve piyasaya göre değişen özel X-Ray erişimi sayesinde, filmlerin ve TV şovlarının arka planına dair bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca, izlerken diğerlerininle sohbet edebileceğiniz izleme partisi oluşturabilir veya katılabilirsiniz.

Bu uygulamanın sunduğu içerik ve özellikler, bölgenize ve/veya cihazınıza göre değişebilir. Yukarıda gösterilen bazı başlıklar ve özellikler, ülkenizde mevcut olmayabilir.

Kullanım koşullarımız ve kurallarımız için amazon.com/videoterms adresine bakın. Amazon, Amazon logosu ve Prime Video, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.