header
QR Kod
Zen Pinball

Zen Pinball

1.49 geliştirici Zen Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 14, 2024
Zen Pinball Zen Pinball Zen Pinball Zen Pinball Zen Pinball Zen Pinball

En Son Versiyon

Versiyon
1.49
Güncelle
Mayıs 14, 2024
Geliştirici
Zen Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zenstudios.ZenPinball
Şimdi İndir

Zen Pinball Hakkında Daha Fazla

Zen Pinball features hit tables based on some of the biggest brands in entertainment. Zen Pinball is your go-to place for all your pinball cravings.

Zen Studios tarafından geliştirilen Zen Pinball, heyecan verici dijital pinball eylemi için bir destinasyondur! Orijinal tabloların yanı sıra eğlence dünyasının en popüler markalarından bazılarına dayanan özel tablolar, detaylı 3D modeller, mevcut en gelişmiş top fizikleri, zengin sosyal özellikler ve sıcak koltuk çok oyunculu, Android cihazlar için Zen Pinball, pinball geleneğini sürdürüyor Zen Studios'u, pinball video oyunlarının kesin liderini.

Zen Pinball, pinball video oyunlarında gerçekçi top fizikleri ve grafiksel ayrıntılar için yeni bir standart belirlerken, keskin görüntüler, zorlu tablolar, gerçek hayattaki top ve tablo fiziklerini ve diğer hiçbir pinball oyununda bulunmayan yenilikçi özellikleri bir araya getiriyor.

Pinball Destinasyonunuz Zen Pinball, geliştirme ekibimiz tarafından oluşturulan orijinal tasarımların yanı sıra eğlence dünyasının en popüler markalarından bazılarına dayanan onlarca tablo içeriyor. Bugün koleksiyonunuzu tamamlayın!

Ücretsiz Büyücü Masası! Zen Pinball, sevilen Büyücü Masası tablosuyla tamamen ücretsiz geliyor! Uygulamayı indirin ve en heyecan verici tablolarımızdan birine anında erişim elde edin.

Eğlence Dünyasının En Popüler Markaları Marvel Comics, Star Wars, The Walking Dead, South Park ve daha birçok büyük markaya dayanan popüler tabloları içeren Zen Pinball, tüm pinball ihtiyaçlarınız için gidilecek yerdir.

Yeni Tablolar Düzenli Olarak Yayınlanıyor! Zen Pinball'in heyecan verici tablo kadrosu sık sık güncelleniyor, bu yüzden en son ve en büyük Zen Studios'tan en son şeyleri görmek için tablo menüsünü kontrol ettiğinizden emin olun!

Birçok Harika Özellik! - Dünya çapında lider panoları ve arkadaş meydan okumaları - Tablo başarıları - Her tablo için kural çizelgeleri, puanınızı artırmaya yardımcı olmak için ipuçları ve püf noktaları sağlar - Sıcak Koltuk çok oyunculu modunda en iyi pinball büyücüsü için yarışırken oyundaki arkadaşlarınıza geçin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.