header
QR Kod
YOOY- Group Voice Chat

YOOY- Group Voice Chat

1.2.1 geliştirici PIXEL MOBILE
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
YOOY- Group Voice Chat YOOY- Group Voice Chat YOOY- Group Voice Chat YOOY- Group Voice Chat YOOY- Group Voice Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
PIXEL MOBILE
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yooy.live
Şimdi İndir

YOOY- Group Voice Chat Hakkında Daha Fazla

YOOY is a sound-focused social platform that connects us to each other with sounds, allowing you to quickly meet new friends from all over the world. You don't have to face real-life social media pressures, everyone is free to open their hearts, express themselves honestly, share their lives and meet more friends.

YOOY, her türlü hayatı sesli olarak paylaşabileceğiniz ve beklenmedik ilginç insanlarla tanışabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamada önemli özellikler arasında yeni arkadaşlar edinme, özel sohbet odaları oluşturma, kişiselleştirilmiş hediyeler alma, giriş efektleri ve özel mesajlaşma bulunmaktadır.

【Yeni arkadaşlar edinin】 YOOY sesli odalarında mesafeleri unutun, ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla konuşun ve sizi anlayan biriyle birlikte olun. Ayrıca şifre korumalı özel sohbet odaları oluşturabilir, özel ve sessiz anların tadını çıkarabilirsiniz.

【Kişiselleştirilmiş hediyeler】 YOOY, çeşitli zarif ve kişiselleştirilmiş hediyeler sunarak sizi öne çıkarmaktadır. En iyi arkadaşlarınıza harika bir hediye verme seçeneğine sahip olabilir ve benzersiz samimi anların tadını çıkarabilirsiniz, bu aynı zamanda özel bir romantik yol olarak da görülebilir.

【Muhteşem giriş efektleri】 Görkemli giriş efektleri sizi herkesin ilgi odağı haline getirir, benzersiz bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar.

【Özel Mesajlaşma】 Ortadoğu'dan arkadaşlarınızla eğlenceli sohbetler edin ve mesaj ve fotoğraf göndermeye başlayın.

【Sesli odaları paylaşın ve takip edin】 En sevdiğiniz odalarınızı paylaşın. YOOY, her şeyi beklenmedik bir şekilde güzelleştirir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.