header
QR Kod
Yandex with Alice

Yandex with Alice

geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
Yandex with Alice Yandex with Alice Yandex with Alice Yandex with Alice Yandex with Alice Yandex with Alice

En Son Versiyon

Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yandex.searchapp
Şimdi İndir

Yandex with Alice Hakkında Daha Fazla

Quick search with smart hints and Alice, who will answer any question. Search in Yandex however you prefer: by typing your query in the search bar, by asking Alice out loud, or by taking photos with the Smart camera. The app can also tell you who's calling when it's an unknown number, help save on expensive purchases, explain complex problems, and perform everyday tasks.

Bu uygulama, kullanıcıların hem metin hem de sesli arama yapabileceği bir arama aracıdır. Dilerseniz metin sorgularıyla, hızlı öneriler ve anlık sonuçlarla veya metin yazmak istemiyorsanız sesli arama ile arama yapabilirsiniz.

Akıllı kamera özelliği sayesinde kamerayı herhangi bir şeye doğrultarak neler olacağını görebilirsiniz. Akıllı kamera, nesneleri tanır, hakkında bilgi verir, nereden satın alabileceğinizi önerir, metinleri çevirir, QR kodlarını açar ve hatta bir tarayıcı gibi çalışır.

Yandex sesli asistanı olan Alice, herhangi bir soruyu cevaplayabilir ve günlük görevlerinizde size yardımcı olabilir: zamanlayıcı ayarlayabilir ve yapmanız gereken işleri hatırlatabilir, hava durumu ve trafik hakkında bilgi verebilir, çocuklarla oynayabilir, onlara bir masal anlatabilir veya şarkı söyleyebilir. Alice ayrıca akıllı ev cihazlarınızı kontrol edebilir veya sıradan bir insan gibi sohbet edebilir.

Ücretsiz arayan kimliği özelliği sayesinde, ayarlar menüsünde arayan kimliğini açabilir veya "Alice, arayan kimliğini aç" diyerek arayanın kim olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede, numara rehberinizde olmasa bile kimin aradığını görebilir ve zaman kaybetmemiş olursunuz. Bu özellik, 5 milyondan fazla kuruluşun veritabanı ve kullanıcı geri bildirimlerine dayanmaktadır.

Ürün arama özelliği sayesinde "Alice, nerede daha ucuza var?" diye sorarak istediğiniz ürünü söyleyebilirsiniz. Alice, binlerce pazarda, süpermarketlerde ve küçük yerel mağazalarda ürünü arar, fiyatları karşılaştırır ve size en iyi teklifi gösterir. Tek yapmanız gereken mağazaya gitmek ve satın almak, böylece fazla para harcamamış olursunuz.

Ayrıntılı saatlik hava tahmini özelliği sayesinde bugün için yağış, rüzgar, sıcaklık ve atmosferik basınç gösteren dinamik bir harita ile ayrıntılı tahminler alabilirsiniz. Ayrıca, rüzgar hızı, atmosferik basınç ve nem hakkında detaylı bilgiler içeren günlük ve haftalık tahminler de bulunmaktadır. Balıkçılar, bahçıvanlar ve daha fazlası için faydalı hava bilgileri içeren özel modlar da mevcuttur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.