below header
QR Kod
Yandex Klavye

Yandex Klavye

66.5 geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
Yandex Klavye Yandex Klavye Yandex Klavye Yandex Klavye Yandex Klavye Yandex Klavye

En Son Versiyon

Versiyon
66.5
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.yandex.androidkeyboard
Şimdi İndir

Yandex Klavye Hakkında Daha Fazla

Yazım hatalarını düzelten, parmak hareketleriyle metin yönetimi, sesli veri girişi, emoji, GIF görselleri, çıkartmalar ve dahili otomatik çevirmen gibi özellikleri destekleyen kullanışlı ve güvenilir klavye. Arkadaşlarınızla istediğiniz kadar yazışın.

Güvenlik ve gizlilik ön planda olan bu klavye uygulaması, kullanıcının verilerini sadece açık izniyle anonim olarak toplar ve kullanıcıların iletişim tarzına uyarlanmasını isterlerse bu özelliği devre dışı bırakmalarına olanak sağlar. Uygulama, giriş şifreleri, telefon veya kredi kartı numaraları gibi kişisel bilgileri de toplamaz ve mevcut yasalara uygun olarak hareket eder.

Bu klavye uygulaması, dil ve edebiyat alanında uzmanlaşmış olup Yandex'in makine öğrenimi teknolojisi sayesinde yazım ipuçları oluşturur. Böylece kullanıcıların yazmakta oldukları sözcüğün yanı sıra metnin anlamına uygun olabilecek ve yazmaya henüz başlamadıkları sözcükleri de önerir. Bu öneriler zorunlu değildir ve kullanıcılar istedikleri sözcüğü yazabilirler. Klavye, gelecek kullanımlar için iletişim tarzına daha uygun öneriler sunabilir.

Bu klavye uygulaması, Türkçe başta olmak üzere birçok farklı dilde bilgi sahibi olup kullanıcıların istedikleri dile kolayca çevirme imkanı sunar. Ayrıca klavye, sohbetleri renklendirmek için önerilen emoji ve çıkartmaların yanı sıra arama yapılabilen animasyonlu GIF'ler de içerir. Kullanıcılar ayrıca kaomoji adı verilen eğlenceli görselleri de kullanabilirler.

Klavyenin görünümü kullanıcıların zevkine göre özelleştirilebilir ve karakterler eklenerek düzen değiştirilebilir. Ayrıca klavye, gömülü Yandex arama motoru sayesinde kullanıcıların internete hızlıca danışmalarını sağlar.

Ek bilgiye veya küçük bir sohbete ihtiyaç duyulduğunda Yardım bölümünden faydalanılabilir ve klavye geliştiricilerine geri bildirim göndermek için keyboard@support.yandex.com.tr adresine e-posta yazılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.