below header
QR Kod
Yalla - Sesli Sohbet Odaları

Yalla - Sesli Sohbet Odaları

2.24.1 geliştirici Yalla Technology FZ-LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Yalla - Sesli Sohbet Odaları Yalla - Sesli Sohbet Odaları Yalla - Sesli Sohbet Odaları Yalla - Sesli Sohbet Odaları Yalla - Sesli Sohbet Odaları

En Son Versiyon

Versiyon
2.24.1
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Yalla Technology FZ-LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.weieyu.yalla
Şimdi İndir

Yalla - Sesli Sohbet Odaları Hakkında Daha Fazla

Yalla, En Sevilen Popüler Canlı Grup ve Sesli Sohbet Programıdır. Aynı zamanda eğlendiren bir topluluktur. Sesli Sohbetleriniz ile beraber yakınlardaki ya da dünyanın her yerinden insanlarla oyunlar oynama imkanı sağlar.

Yeni arkadaşlar edinmek hiç kolay değildir. Bu uygulama, insanların birbirleriyle tanışması ve yeni arkadaşlar edinmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Canlı sohbet odalarına girerek, ülkeler ve konular gibi özelliklere göre grup sohbet odaları edinebilirsiniz. Bu uygulama, binlerce konuyla ilgili sohbet odaları sunar ve şu anda +50 ülkeye hizmet vermektedir.

Uzakta olan arkadaşlarınızla sanki yanınızdaymış gibi parti yapabilirsiniz. Grup sohbetlerinde sesli sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla sesli olarak iletişim kurabilir, sevdiğiniz müzikleri odanızda çalabilir, karaoke yapabilir ve doğrudan oyunlar oynatabilirsiniz. Bu uygulama, size arkadaşlarınızla gerçek bir parti deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı 3G, 4G, LTE veya Wi-Fi üzerinden kullanabilirsiniz. Genel sohbet odaları sayesinde, yakınınızdaki veya dünyanın dört bir yanındaki binlerce canlı sohbet odasına göz atabilirsiniz. Ayrıca özel konuşmalar özelliği sayesinde dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla birebir özel metin ve sesli sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada sohbet oyunları da bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde oyunlarınızı doğrudan sohbet grubunuzda oynayabilirsiniz. Ayrıca sanal hediyeler göndererek sevdiklerinize desteklerinizi ifade edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat ve diğer sosyal medya platformları aracılığıyla favori odalarınızı paylaşabilir ve arkadaşlarınızı ve yeni takipçilerinizi davet edebilirsiniz.

Eğer daha fazla özellikten yararlanmak istiyorsanız, Yalla Premium üyesi olabilirsiniz. Yalla Premium üyeliği üç farklı seçenek sunmaktadır: Muhafız, Şövalye ve Baron. Her seçenek, abonelik ücretine göre daha fazla ayrıcalık sunmaktadır. Örneğin, Baron üyeliği size özel giriş efektleri, premium bir rozet, özel animasyonlu çıkartmalar, yüksek arkadaşlık sınırı ve takip sınırı gibi ayrıcalıklar sunmaktadır.

Yalla Premium, aylık olarak sunulan bir abonelik hizmetidir. Abonelik ücreti, Google Play hesabınızdan tahsil edilmektedir ve otomatik yenileme özelliği kapatılmadığı sürece her ay yenilenmektedir. Aktif bir abonelik süresi boyunca, abonelik iptal edilemez. Ancak dilediğiniz zaman otomatik yenilemeyi Play Store ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

Bu uygulamayı daha iyi hale getirmek için kullanıcı görüşlerine ve önerilerine önem verildiği belirtilmektedir. YALLA kullanıcıları, yaşadıkları sorunları veya önerilerini yallasupport@yalla.com adresinden bildirebilirler. A

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.