header
QR Kod
Xena Live -Group Voice Chat

Xena Live -Group Voice Chat

1.7.4 geliştirici Gmancal Studio
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
Xena Live -Group Voice Chat Xena Live -Group Voice Chat Xena Live -Group Voice Chat Xena Live -Group Voice Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.4
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
Gmancal Studio
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xparty.androidapp
Şimdi İndir

Xena Live -Group Voice Chat Hakkında Daha Fazla

⭐️「Parti」⭐️

Arkadaşlarınızla bir partiye katılın ve gerçek zamanlı olarak çevrimiçi sohbet edin! Bu uygulama, arkadaşlarınızla bir araya gelerek çevrimiçi olarak sohbet etmenizi sağlar. Birbirinize yakın ilgi alanlarına sahip olan arkadaşlarla tanışabilir ve ortak ilgi alanları üzerinden sohbet edebilirsiniz.

Sohbet Bu uygulama, binlerce parti arasından seçim yapmanıza olanak tanır. İlgi alanınıza uygun olan bir partiye katılabilir veya kendi odanızı yaratarak arkadaşlarınızla ücretsiz olarak gerçek zamanlı sohbet edebilirsiniz. Eğlenceli ve ilgi çekici sohbetler için ideal bir platformdur.

「PK」 Bu özellik, takım savaşlarında arkadaşlarınızla birlikte eğlenmenizi sağlar. Oyunun popülerliği yüksek olan tarafı kazanırken, kaybedenler ise bir cezayla karşı karşıya kalır. Bu özellik, arkadaşlarınızla birlikte rekabet etmek ve eğlenmek için idealdir.

Geri bildirim Kullanıcıların geri bildirimleri, uygulamanın gelişmesine yardımcı olur. Eğer herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen contact@xenalive.me adresinden bizimle iletişime geçin. Kullanıcıların görüşleri önemlidir ve uygulamanın daha iyiye gitmesine katkı sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.