header
QR Kod
Xbox beta

Xbox beta

2404.2.1 geliştirici Microsoft Corporation
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
Xbox beta Xbox beta Xbox beta Xbox beta Xbox beta Xbox beta

En Son Versiyon

Versiyon
2404.2.1
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.microsoft.xboxone.smartglass.beta
Şimdi İndir

Xbox beta Hakkında Daha Fazla

XBOX UYGULAMASI BETA SÜRÜMÜ SÖZLEŞMESİ
">

Yepyeni Xbox uygulaması (Beta), hareket halindeyken telefonunuzdan veya tabletinizden arkadaşlarınız, oyunlarınız ve konsolunuzla eğlenceye bağlanmanızı sağlar. Bu uygulama sayesinde konsolunuzdaki oyun kliplerini ve ekran görüntülerini en sevdiğiniz oyun ve sosyal ağlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve partiler, konsolda veya bilgisayarda olsalar bile sizi sesli ve yazılı sohbetle takip eder. Ayrıca, oyun davetleri, iletiler ve daha fazlası için bildirimler alabilirsiniz. Üstelik, artık internet üzerinden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oyun oynayabilirsiniz. Bu ücretsiz Xbox uygulaması, nerede oynamak isterseniz isteyin, oyunda kalmanın en iyi yoludur.

Yeni Xbox uygulamasını (Beta) indirerek arkadaşlarınıza ve oyunlara bağlı kalabilirsiniz. Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini en sevdiğiniz sosyal ağlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Konsolda veya bilgisayarda arkadaşlarınızla tümleşik sesli ve yazılı sohbeti kullanabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oyun oynayabilirsiniz.* Yeni oyun davetleri, grup sohbeti iletileri ve daha fazlası için bildirimler alabilirsiniz.

*Desteklenen telefonlar veya tabletler (mobil veri ücretleri uygulanabilir) ve desteklenen oyunlarla, desteklenen Bluetooth denetleyicisi gerektirir. Xbox One veya Xbox Series X açık veya Anında Açılma modunda olmalıdır. Xbox.com/mobile-app adresinden daha fazla bilgi edinin. Çevrimiçi konsol çok oyunculu (Xbox uzaktan oynatma yolu dahil) Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold gerektirir; üyelikler ayrı olarak satılır.

MICROSOFT HİZMET SÖZLEŞMESİ. Daha önce Microsoft Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş olduğunuzu onaylar. Microsoft Hizmet Sözleşmesi Xbox uygulamasının beta sürümünü kullanmanız için geçerlidir.

Microsoft’un Android’deki oyun uygulamalarına yönelik Hizmet Şartları için lütfen Microsoft’un EULA’sına bakın. Uygulamayı yükleyerek şu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz: https://support.xbox.com/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/microsoft-software-license-terms-mobile-gaming

GERİ BİLDİRİM. Microsoft'a Xbox Uygulaması beta sürümü ile ilgili geri bildirimde bulunursanız, herhangi bir ücret talep etmeksizin, Microsoft'a geri bildiriminizi kullanma, paylaşma ve ticari amaçla kullanma hakkını da beraberinde vermiş olursunuz. Ayrıca, üçüncü kişilere de, bu kişilerin ürünlerinin, teknolojilerinin ve hizmetlerinin, geri bildiriminizi iç

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.