header
QR Kod
X Video İndirici ve Oynatıcı

X Video İndirici ve Oynatıcı

2.1.2 geliştirici DC Mobile Studio
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
X Video İndirici ve Oynatıcı X Video İndirici ve Oynatıcı X Video İndirici ve Oynatıcı X Video İndirici ve Oynatıcı X Video İndirici ve Oynatıcı X Video İndirici ve Oynatıcı

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.2
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
DC Mobile Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.downloader.tiktok.instagram.file.saver.vault
Şimdi İndir

X Video İndirici ve Oynatıcı Hakkında Daha Fazla

🌟 Hızlı ve Özel Video İndirici Uygulaması. Tüm videoları ve fotoğrafları İnternet'ten kolayca kaydedin.

X Video Downloader, video ve resim indirmek için kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde herhangi bir web sitesinden veya sosyal medya uygulamalarından filigran olmadan video indirilebilir. Uygulamada yerleşik bir tarayıcı sayesinde web sitelerine de göz atılabilir ve otomatik algılama özelliği ile web sitelerindeki videolar kolayca indirilebilir. İndirildikten sonra ise video çevrimdışı oynatılabilir.

X Video Downloader'ın temel özellikleri arasında web sitelerinden hızlı ve kolay video indirme, sosyal medya uygulamalarından da video indirme, filigran olmadan TikTok videolarının indirilebilmesi, yerleşik bir indirme yöneticisi ve oynatıcı, mükemmel bir web tarayıcısı deneyimi, farklı formatlarda ve çözünürlüklerde indirme desteği, otomatik algılama ve indirme ilerlemesinin kontrolü gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca uygulama, arka planda indirme ve aynı anda birden fazla dosya indirme gibi özellikleri de desteklemektedir. Ayrıca kullanıcılar, önemli veya favori web sitelerine yer imi ekleyebilirler.

X Video Downloader, hem web sitelerinden hem de sosyal medya uygulamalarından video indirme konusunda güçlü bir uygulamadır. Yüksek indirme hızı ve otomatik algılama özelliği sayesinde kullanıcılar, istedikleri videoları kolayca ve hızlı bir şekilde indirebilirler. Ayrıca uygulama, HD videoların da indirilmesini desteklemekte ve kullanıcıların iyi bir izleme deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır.

X Video Downloader, web sitelerinden ve sosyal medya uygulamalarından indirilen videoların yönetilmesini de kolaylaştıran bir uygulamadır. İndirme yöneticisi sayesinde kullanıcılar, indirme ilerlemesini kontrol edebilir, istedikleri zaman duraklatabilir veya devam ettirebilirler. Ayrıca indirilen videoları yönetmek için de bu yöneticiyi kullanabilirler.

Eğer yüksek hızlı ve kullanımı kolay bir video indirici arıyorsanız, X Video Downloader sizin için iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca uygulama, güvenli ve gizlilikli bir şekilde videoların indirilmesini sağlamaktadır. Ancak, uygulamanın kullanımından doğabilecek telif hakkı ihlallerinden ve ulusal yasaların ihlalinden kullanıcıların sorumlu olduğu belirtilmiştir. Ayrıca uygulama, resmi olarak Instagram, Facebook, Twitter, TikTok gibi sosyal medya uygulamalarıyla ilişkili değildir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.