header
QR Kod
World Hockey Manager 24

World Hockey Manager 24

3.1.16 geliştirici Gold Town Games AB
(0 İncelemeler) Nisan 11, 2024
World Hockey Manager 24 World Hockey Manager 24 World Hockey Manager 24 World Hockey Manager 24 World Hockey Manager 24 World Hockey Manager 24

En Son Versiyon

Versiyon
3.1.16
Güncelle
Nisan 11, 2024
Geliştirici
Gold Town Games AB
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.goldtowngames.worldhockeymanager
Şimdi İndir

World Hockey Manager 24 Hakkında Daha Fazla

BUILD A LASTING HOCKEY LEGACY!

World Hockey Manager, size kendi franchise'ınızın merkezine koyuyor. Ne kadar ilerleyeceğiniz tamamen size ve genel müdür olarak becerinize bağlı. WHM 24, yetenekli oyuncular bulmak, doğru dizilişler yapmak, önemli personeller atamak ve başarıya ulaşabilen bir franchise inşa etmekle ilgilidir.

OYUNCU KABİLİYETLERİ VE TAKIM KİMYASI Oyuncu Kabiliyet Sistemi, oyuna yeni bir katman karmaşıklık ve eğlence ekliyor. Bu sistem, yöneticilere daha önce olduğundan daha fazla taktiksel detay ile dizilişlerini düzenlemelerine ve ayarlamalarına olanak tanır. Bireysel oyuncuların Kabiliyetleri sadece oyuncuları maç içinde etkilemez, aynı zamanda takımın genel kimyasını da etkiler, onu yaratabilir veya bozabilir! Birbirini tamamlayan yeteneklere sahip oyuncular arasında artan bir kimya düzeyi oluşturulur.

BÜYÜK BİRİ, SİZE ORAYA ULAŞMANIZDA YARDIMCI OLACAK "Büyük Biri" Wayne Gretzky, yerel bir takımdan amatör oyunculara sahip bir takıma dönüşmenize yardımcı olacaktır. Ünlü bir takım haline gelin ve dünya çapında profesyonel hokey oyuncularına sahip olun.

ÜCRETSİZ OYNAYIN! Takımınızı hokey yıldızı olmaya yönelik seçin, eğitin ve koçluk yapın. Oyuncuları işe alın ve işten çıkarın, yeni yetenekler bulun. Dizilişi ayarlayın, taktikleri ayarlayın ve başarı için strateji seçin.

AKILLI KARARLAR VERMEK Derin cebi olan Sponsorlar bulun, Arenanızı genişletin ve en iyi Koçları atayın. Şampiyonlar için uygun bir hokey kulübü inşa etmek GM'nin görevidir.

BİR LİG'YE KATIL Arkadaşlarınızla, hayranlarınızla ve diğer oyuncularla yarışarak, dünya çapında takımlarla mücadele ederek Dünya Şampiyonu genel müdürü olmak için çalışın. En alttan başlayın, ama en üstü hedefleyin!

MAÇ GÜNÜ WHM'nin strateji simülasyon motoru size kontrol sağlar. Her karar önemlidir, başarı için stratejilerinizi seçin.

KULÜBÜNÜZ, SİZİN TARZINIZ! • Takımınızı tasarlayın, geliştirin ve kişiselleştirin • Oyuncuları eğitin, dizilişlerinizi kimyasını belirleyin, zihniyetinizi seçin ve kazanın! • Güç eklemek için transfer anlaşmaları yapın • Değerli bir iş ve marka oluşturun • Arenanızı genişletin, Tesisler inşa edin ve en iyi Koçları işe alın • PvP Çoklu oyuncu düellolarında arkadaşlarınızla ve dünya çapındaki diğer oyuncularla yarışın!

Yolculuğunuza bugün başlayın ve World Hockey Manager'ı ÜCRETSİZ olarak indirin ve oynayın!

TOPLULUK DESTEĞİMİZ Her zaman geri bildirimlerinizi dinlemeye hazırız ve sizi mümkün olduğunca dahil etmek istiyor

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.