header
QR Kod
WordUp | AI Vocabulary Builder

WordUp | AI Vocabulary Builder

15.9.3089 geliştirici Geeks Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 11, 2024
WordUp | AI Vocabulary Builder WordUp | AI Vocabulary Builder WordUp | AI Vocabulary Builder WordUp | AI Vocabulary Builder WordUp | AI Vocabulary Builder WordUp | AI Vocabulary Builder

En Son Versiyon

Versiyon
15.9.3089
Güncelle
Nisan 11, 2024
Geliştirici
Geeks Ltd
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.wordupapp.app
Şimdi İndir

WordUp | AI Vocabulary Builder Hakkında Daha Fazla

The world’s first AI-based English vocabulary builder app. If you are serious about your English, you will fall in love with WordUp. It is the smartest way to perfect your English, and learn every word that matters while enjoying the process!

WordUp'nin Vocab Builder özelliği, gelişmiş algoritmalar kullanarak kelime dağarcığınızı genişletmeyi ve İngilizce becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır. Mevcut bilginize dayanarak size her gün yeni bir kelime önererek, dil yeteneğinizi kademeli olarak arttırmanıza olanak sağlar. Günlük kelimeleri öğrenme rutininize dahil ederek, WordUp kelime dağarcığınızda sürekli ve tutarlı bir büyüme sağlar.

Knowledge Map WordUp, bilginizi haritalandırmaya yardımcı olarak, bildiğiniz ve bilmediğiniz kelimeleri belirler. Kelime dağarcığınızdaki boşlukları belirleyerek ve odaklanmanız gereken en önemli ve kullanışlı İngilizce kelimeleri önererek yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olur. Günlük kelime dağarcığına dahil etme ve ilerlemenizi takip etme sayesinde, Knowledge Map, kelime dağarcığınızı sürekli olarak arttırmanıza ve İngilizce kelimeleri daha iyi anlamanıza olanak sağlar.

25.000 kullanışlı İngilizce kelime, gerçek dünya konuşma İngilizcesinde ne sıklıkla kullanıldıklarına göre (binlerce film ve TV programından alınan) ÖNEM ve KULLANIM sırasına göre sıralanmıştır.

Knowledge Map'te keşfettiğiniz kelimeleri öğrenmek için WordUp size ihtiyacınız olan her şeyi ve daha fazlasını sağlar! Kelime tanımları ve resimlerden, filmlerden, alıntılardan, haberlerden ve daha fazlasından onlarca eğlenceli örneğe kadar. Böylece her kelimeyi bağlamında nasıl kullanacağınızı iyi bir şekilde anlarsınız.

Çok Dilli Çeviriler Fransızca, İspanyolca, Almanca, Arapça, Türkçe, Farsça gibi 30'dan fazla dilde de çeviriler mevcuttur...

Günlük incelemeler devreye girer. Flash kartları gibi, kelimeler oyuncaklar ve zorluklarla geri gelecek ve onları ustalaşana kadar devam edecek. Buna "Spaced Repetition" denir ve onları sonsuza dek hatırlamanıza yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır!

WordUp, daha önce gördüğünüz hiçbir kelime dağarcığı uygulamasına benzemez. Başka bir sözlük uygulaması değildir, ancak İngilizce sözlük olarak da kullanılabilir.

Çeşitli Kullanıcılar İçin Uygun: WordUp'ın dil öğrenme ve kelime dağarcığınızı genişletme konusundaki yeni yaklaşımı size özgüvenli ve güçlü hissettirecek. İngilizce'ye yeni başlayan, İngilizce sınavına (IELTS, TOEFL, vb.) hazırlanan veya ana dili İngilizce olan herkes, WordUp'ın yardımcı ve eğlenceli olduğunu bulacaktır. Sadece deneyin ve kendiniz görün!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.