header
QR Kod
Wonster Words: ABC Phonics

Wonster Words: ABC Phonics

4.98 geliştirici 77SPARX Studio, Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
Wonster Words: ABC Phonics Wonster Words: ABC Phonics Wonster Words: ABC Phonics Wonster Words: ABC Phonics Wonster Words: ABC Phonics Wonster Words: ABC Phonics

En Son Versiyon

Versiyon
4.98
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
77SPARX Studio, Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sx.wonsterwords
Şimdi İndir

Wonster Words: ABC Phonics Hakkında Daha Fazla

Award-winning ABC, phonics, and spelling games. Kids learn while having fun. 95% of parents say that Wonster Words has helped their children gain reading skills. Enjoyed by millions of kids. Download Wonster Words today!

FUN WITH LEARNING

Wonster Words, çocukların ve bebeklerin etkileşimli kelime bulmacaları aracılığıyla kelimeleri bir araya getirdikleri bir oyundur. Çocuk harf bulmacasını sürüklediğinde, harfin adı ve sesleri çalacak. Kelimeler tamamlandığında, çocuklar sevimli Wonster'ların başrollerini oynadığı saçma videoların keyfini çıkaracaklar. Mini oyunlar ve etkinlikler, çocuğunuzun ilgisini çekmeye yardımcı olur. Ayrıca, bütün parça bulmaca oyunları daha fazla kelime hazinesi sunar.

PREPARE FOR SCHOOL

Wonster Words, çocuklarınızın anaokuluna, ilkokula ve ortaokula hazırlanmasına yardımcı olarak temel harfler ve seslerden daha fazlasını öğrenmelerine yardımcı olur. Wonster Words, sesli harfler, ünsüz grupları, kelime aileleri, diftonglar, digraflar, CVC kelime yapısı ve heceleme içerir. Ebeveynlerin %95'i, Wonster Words'ün çocuklarının okuma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olduğunu söylüyor.

SPEECH THERAPY & SPECIAL NEEDS

Konuşma gecikmesi olan çocuklar için, Wonster Words kelime seslerini duyma ve konuşma pratiği yapmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, çocuğunuzun zaten aldığı SLP hizmetlerine iyi bir pekiştirici/motivatör olarak da kullanılabilir. Wonster Words, fonetik, ünsüz grupları, kelime aileleri, diftonglar ve digraflar da dahil olmak üzere en yaygın 44 fonemi kapsar.

AWARDS

• Parent's Choice • Dr. Toy's Best Picks • Kidscreen iKids Finalist • Mom's Choice Gold • Academic's Choice

KEY FEATURES

• Reklamsız • Çevrimdışı oyun • ABC, fonetik, ünsüz grupları, karmaşık sesler, digraflar ve daha fazlasını içerir. • Çocuklara CVC kelimelerini ve heceleme sırasını öğretir. • Kelimelerin tanımını gösteren saçma animasyonlar • Kelime hazinesini tanıtan eğlenceli bulmaca oyunları • Tekrar oynamayı teşvik etmek için mini oyunlar

SUBSCRIPTION DETAILS

Wonster Words, 7 günlük ücretsiz deneme süresi ile bir abonelik ürünüdür. Ücretsiz deneme süresinden sonra abonelik aylık veya yıllık olarak otomatik olarak yenilenir, seçilen plana göre. Kayıt olduktan sonra aboneliği akıllı cihazlarda kullanabilirsiniz. Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve otomatik yenileme, kullanıcının Hesap Ayarları'na giderek her zaman kapatılabilir. İptal, aylık fatura döngüsünün sonuna kadar geçerli olmayacaktır.

Subscription Info: http:/www.77sparx.com/managing-subscription/

Terms of Use: http://www.77sparx.com/tos/

Privacy Policy: http://www.77sparx.com/privacy

CONTACT US

Eğer cihazınızda uygulama ile ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen support@77sparx.com adresine e-posta gönderin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.