header
QR Kod
Wnasa - Voice Chat Room

Wnasa - Voice Chat Room

1.1.031 geliştirici ROMANCESPACE LIMITED
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Wnasa - Voice Chat Room Wnasa - Voice Chat Room Wnasa - Voice Chat Room Wnasa - Voice Chat Room Wnasa - Voice Chat Room Wnasa - Voice Chat Room

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.031
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
ROMANCESPACE LIMITED
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
live.dimo.iDimo
Şimdi İndir

Wnasa - Voice Chat Room Hakkında Daha Fazla

In وناسه, you'll find joy, laughter, pleasant surprises, and the opportunity to make new friends, all while experiencing relaxation. Connect with like-minded individuals who share your interests, and inject more fun into your life by downloading this incredible app. وناسه is the ultimate online voice chat party!

وناسه, gerçek zamanlı sesli sohbetler sunan bir uygulamadır. 3G, 4G, LTE veya Wi-Fi gibi mobil ağlar üzerinden gerçek zamanlı sesli sohbetlerden keyif alabilirsiniz. Mikrofonunuzu istediğiniz zaman açıp kapama özgürlüğüne sahipsiniz. 7*24 sohbet odalarına katılabilir ve istediğiniz zaman sohbete dahil olabilirsiniz.

Genel Sohbet Odaları, çeşitli konuları kapsayan geniş bir canlı sohbet odası seçkisine sahiptir.

Grup Sesli Sohbetleri, kendi sesli sohbet odanızı oluşturabilir, arkadaşlarınızı davet edebilir veya yabancıların sohbete katılmasını bekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla metin veya ses yoluyla iletişim kurarak canlı bir sesli sohbet partisinin keyfini çıkarın. Üç farklı tema odası sunuyoruz: kafe, nargile ve çiftler için koltuk, size eşsiz bir deneyim sunuyor.

Harika Sanal Hediyeler, arkadaşlık bağlarınızı güçlendirmeye yardımcı olan birçok sevimli sanal hediye sunar. Arkadaşlarınıza sevimli sanal hediyeler göndermek, iyi dileklerinizi ifade etmenin sıcak bir yolu. Bir arkadaştan gelen her hediye, mutluluğunuz için bir dilek taşır.

Özel Konuşmalar, favori arkadaşlarınızı iletişim listenize ekleyerek özel sesli ve metin sohbetleri yapmanıza olanak tanır. Güzel fotoğraflar paylaşabilir ve hatta odayı kilitleyebilir, siz ve arkadaşlarınızın özgürce sohbet edebileceği özel bir sohbet alanı oluşturabilirsiniz.

Paylaş ve Bağlan, en sevdiğiniz sohbet odalarını kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilir ve yeni takipçileri eğlenceye katılmaya davet edebilirsiniz.

Güvenlik ve Gizlilik, وناسه uygulaması kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini korumaya adanmıştır. Bilgilerinizin gizli ve güvende kalacağına güvenebilirsiniz.

Kullanım Koşulları: https://www.dimo.live/aragreement.html

Gizlilik Politikası: https://www.dimo.live/arpolicy.html

Daha fazla özellik mi arıyorsunuz? وناسه maceranıza şimdi başlayın!

Kolay Kayıt: وناسه hesabı için Facebook ile kaydolun ve zaman kazandıran sorunsuz bir deneyim yaşayın. Sesli sohbetlerin tadını hızlı ve zahmetsizce çıkarın.

İletişim:

Websitesi: https://www.dimo.live

Email: feedback@ROMANCESPACE.live

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.