header
QR Kod
Wink - Dating & Friends App

Wink - Dating & Friends App

5.10.1 geliştirici 9 Count
(0 İncelemeler) Şubat 19, 2024
Wink - Dating & Friends App Wink - Dating & Friends App Wink - Dating & Friends App Wink - Dating & Friends App Wink - Dating & Friends App Wink - Dating & Friends App

En Son Versiyon

Versiyon
5.10.1
Güncelle
Şubat 19, 2024
Geliştirici
9 Count
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.ninecount.wink
Şimdi İndir

Wink - Dating & Friends App Hakkında Daha Fazla

Meet people that want the same thing as you.

Wink, size uygun bağlantılarla vakit kaybetmekten bıktın mı? Hiçbir yere gitmeyen sohbetleri bırak ve seninle aynı tür ilişki isteyen insanlarla tanışmaya başla!

Wink'te mükemmel eşini bul! 30 milyondan fazla kişinin aradığını bulduğu Wink'e katıl.

Arama Özelleştirme: Arkadaşlar, flörtler veya rahat ilişkiler arıyorsan, Wink'te tam olarak aradığını bulabilirsin.

Daha İyi Sohbetler: Hemen kaydır, eşleş ve anlamlı sohbetler başlat – doğru bağlantılar kurmakla ilgili her şey bu.

Bölgeni Keşfet: Yakında seninle benzer düşünen insanlarla bağlantı kur! Bir konser arkadaşına veya kahve tutkunu birine mi ihtiyacın var? Wink senin için hazır!

Kendini İfade Et: Profilini özelleştir, ilgi alanlarını paylaş ve yeni eşleşmelerle bağ kur!

Güvenlik ve Eğlence Bir Arada: Yeni insanlarla tanışırken güvenli kal! Herhangi bir tehlike işareti gördüğünde rapor et ve kişisel bilgilerini koru. Wink ile güvende kal, eğlen ve anlamlı bağlantılar kur!

Wink, yakındaki ve dünya çapındaki bağlantılar kurmak için güvenli ve eğlenceli bir topluluktur. Ekibimiz, tüm kullanıcılarımızın güvenliği için en yüksek standartları korumak konusunda tutkuludur. Topluluğun güvenliğini tehlikeye atan herhangi bir davranış görürsen, lütfen uygulama içi raporlama işlevini kullanarak bunları bildir ve ayrıntılı bilgi vermek istersen support@getwink.app.com'a ulaş. Ayrıca, kullanıcılarımızdan, yeni bağlantılarla konum, tam ad ve diğer tüm kişisel bilgileri paylaşırken dikkatli olmalarını rica ediyoruz. Wink'te yetişkin içeriklerinin alım satımı yasaktır. Uygunsuz içerik satan veya talep eden hesaplar, topluluk kurallarını ihlal ettikleri için devre dışı bırakılacaktır. Güvenlik hakkında daha fazla bilgi için https://www.getwinkapp.com/safety/ adresini ziyaret edin. Topluluk Kuralları hakkında bilgi almak için https://www.getwinkapp.com/community/ adresini ziyaret edin. Hep birlikte Wink'te herkesin güvende kalmasına çalışalım!

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz var mı? Destek ekibimize support@getwinkapp.com adresinden ulaşın!

Wink'in indirilmesi ve kullanımı ücretsizdir. Ayrıca, kullanıcılar Wink+'a abone olabilir veya farklı tüketim ürünleri satın alabilir. Sınırsız kaydırma, ücretsiz bir destek ve daha birçok harika özellik için bugün Wink+'ı dene!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.