header
QR Kod
Whatsticker - Sticker Maker

Whatsticker - Sticker Maker

1.8 geliştirici Aereus srl
(0 İncelemeler) Mayıs 05, 2024
Whatsticker - Sticker Maker Whatsticker - Sticker Maker Whatsticker - Sticker Maker Whatsticker - Sticker Maker Whatsticker - Sticker Maker Whatsticker - Sticker Maker

En Son Versiyon

Versiyon
1.8
Güncelle
Mayıs 05, 2024
Geliştirici
Aereus srl
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.aereus.whatsticker
Şimdi İndir

Whatsticker - Sticker Maker Hakkında Daha Fazla

Welcome to WhatSticker - Sticker Maker, your go-to social network for fun and unique stickers. We have a large collection of both animated and static stickers. These are made by famous creators like Deformitos, Giseelove, Zyrha, Harley, and more. Use them in various chat apps like WhatsApp, Telegram, and iMessage. With us, your chats will never be boring!

WhatSticker ile popüler bir sticker yaratıcısı olmak çok kolay. Sanatçı profilinizi birkaç basit adımda oluşturun ve sticker'larınızı seven takipçileri hızlıca çekin. Profil sayfanız, yaratıcılıklarınızı sergileyebileceğiniz yerdir. En iyi ve en popüler sticker'lar, uygulamanın ana sayfasında bile yer alabilir. Sticker paketlerinizi paylaşmak da çok kolay. Sadece sticker paketi kodunu kullanın, kopyalayın ve arkadaşlarınız ve topluluğunuzla paylaşın.

Eğer uygulamaya önemli bir katkı sağlarsanız, doğrulanmış bir yaratıcı olma şansına sahip olabilir ve bizimle birlikte çalışabilirsiniz.

WhatSticker ile kendi sticker'larınızı yapmak çok kolay. Fotoğraflar, emoji'ler, gif'ler ve hatta videolar kullanarak hem statik hem de hareketli sticker'lar oluşturabilirsiniz. Bu, yaratıcı olmanın eğlenceli bir yolu ve viral olmanızı sağlar.

Mükemmel sticker'lar yapmak için çeşitli gelişmiş araçlar sunuyoruz. Sihirli arka plan silme aracımız, fotoğraflardaki arka planları tek bir dokunuşla kaldırabilir. Eğer manuel olarak yapmayı tercih ederseniz, serbest el aracımız da mevcuttur. Ayrıca, sticker'larınızı istediğiniz gibi taşıyabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Sticker'larınızı daha kişisel hale getirmek isterseniz, metin ekleyin ve tercih ettiğiniz yazı tipini seçin. Ayrıca, sticker'larınıza sınırlar ekleyebilir ve dikkat çekmesi için emoji'ler ve resimler ekleyebilirsiniz.

Sticker'larınızdan memnun kaldığınızda, kaydedebilirsiniz. Bunları mevcut bir sticker paketine ekleyin veya yeni bir tane oluşturun. İstediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Sticker'larınızı paylaşmaya hazır olduğunuzda, çok kolay. Tek bir dokunuşla onları WhatsApp, Telegram veya iMessage ile gönderin veya sticker paketi kodunu kullanın.

Ayrıca, diğer yaratıcılar tarafından yapılan favori sticker'larınızı da kaydedebilirsiniz.

WhatSticker'ı indirin ve sohbetlerinizi çok daha eğlenceli hale getirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.