header
QR Kod
Weverse

Weverse

2.15.3 geliştirici WEVERSE COMPANY Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
Weverse Weverse Weverse Weverse Weverse Weverse

En Son Versiyon

Versiyon
2.15.3
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
WEVERSE COMPANY Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.benx.weverse
Şimdi İndir

Weverse Hakkında Daha Fazla

■ A Community for Fans and Artists

Bu uygulama, sanatçıların günlük anlarını takip etmenizi ve yorum bırakmanızı sağlar. Ayrıca, diğer ülkelerden hayranların neler söylediğini öğrenmek isterseniz, dil bariyerini aşmak için otomatik çeviri özelliğini kullanabilirsiniz! Sanatçıların gönderileri ve yorumları da çevrilebilir.

■ Weverse LIVE'da Gerçek Zamanlı İletişim Kurun · Sanatçıların Weverse LIVE yayınlarını izleyin! · Favori sanatçılarınızın yayınlarında gerçek zamanlı sohbet mesajları ve kalpler gönderin!

■ Weverse DM ile Favori Sanatçılarınızla Daha Yakın Olun · Sanatçılardan özel mesajlar alabileceğiniz Weverse DM'e abone olun! · Weverse'de satın alabileceğiniz Jelly adlı dijital bir para birimi ile abonelik satın alın.

■ Samimi Hayran Mektuplarıyla Gerçek Duygularınızı İletin · Weverse'de favori sanatçılarınıza sevginizi ve desteğinizi göndermek için hayran mektupları yazın ve süsleyin. · Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve hayran mektubu düzenleyicinin sunduğu çeşitli şablonlar ve süsleme özelliklerini deneyin.

■ Koleksiyon ile Toplumunuzun Mezuniyetlerini Takip Edin · Toplum etkinliklerinizde kazandığınız rozetleri ve Koleksiyon'da kazanabileceğiniz rozetleri bulun. · Görevleri tamamlayarak rozetler kazanabilirsiniz. Her toplulukta mevcut olan görevler ve rozetler farklı olacaktır.

■ Çeşitli ve Özel Medya İçerikleri · Resmi içeriklerden Weverse'e özel medya içeriklerine kadar her şey! · Weverse'de altyazılarla geniş bir medya içeriği yelpazesi izleyin!

■ Resmi Üyelik, Üyelikle Yalnızca Kullanılabilen İçerikler ve Faydalar · Resmi üyelik sahiplerine özel ayrıcalıklar ve içeriklerin keyfini çıkarın!

[Gerekli Erişim] - Cihaz, cihaz kimliği, uygulama etkinlikleri: Uygulama hatalarını kontrol etmek ve kullanılabilirliği iyileştirmek için - Kamera: Fotoğraf ve videolar çekmek ve QR kodu tarayarak giriş yapmak için - Fotoğraflar/Medya/Dosyalar: Profil resimleri yüklemek, gönderilere fotoğraf eklemek ve Müşteri Hizmetlerine bildirim göndermek için - Bluetooth/Konum: Bluetooth ışıklı çubuklara bağlanmak ve Weverse Kuyruklarını kullanmak için

[Weverse ile Daha Yakın Olun] - Twitter: @Weverseofficial - Instagram: @weverseofficial - YouTube: @Weverse - TikTok: @weverseofficial

[Weverse'de Abonelikler] ▷ Weverse, iki aylık abonelik hizmeti sunar: [BTS behind] ve [TXT behind]. [BTS behind] aylık abonelik: 2.99$ [TXT behind] aylık abonelik: 2.99$

Kullanım Koşulları: https://weverse.io/policies/terms Gizlilik Politikası: https://weverse.io/policies/privacy Soru: support@weverse.io Müşteri H

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.