below header
QR Kod
WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet

WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet

3.1.4 geliştirici WeLive Team
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet

En Son Versiyon

Versiyon
3.1.4
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
WeLive Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.video.welive
Şimdi İndir

WeLive - Görüntülü Sohbet&Meet Hakkında Daha Fazla

WeLive'da iyi eğlenceler! Burada yeni bir hayatın tadını çıkarabilir, ilginç arkadaşlar edinebilirsiniz!

WeLive, dünyanın her yerinden harika yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz bire bir ve çok oyunculu bir çevrimiçi görüntülü sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde arkadaşlarınızla veya yabancılarla görüntülü sohbet edebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Tüm topluluğumuz doğrulandı ve gizliliğinizi koruyun. Şimdi WeLive ile yeni arkadaşlarla tanışın ve yeni hayatınızın tadını çıkarın! WeLive'in harika özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Yabancılarla bire bir görüntülü sohbet: Her yerde insanlarla canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz.
  • Yeni komik arkadaşlar keşfedin: Dünyanın dört bir yanındaki geniş grubumuzda gerçekten komik arkadaşlar bulabilirsiniz.
  • Gizlilik ve güvenlik: Doğrulanmış topluluk ve sıkı gizlilik koruması ile kullanıcıların güvenliğini sağlar. Ayrıca, hiçbir fotoğraf veya video kaydedilemez.
  • AI Yardımcısı: Küresel arkadaşlarla sorunsuz sohbet etmenize yardımcı olur.
  • Hızlı bağlantı: Gerçek zamanlı iletim ve hızlı tepki, harika bir deneyim sunar.
  • Hızlı ve kolay giriş: Facebook, Google veya Telefon'da oturum açabilir ve hızlı bir şekilde canlı görüntülü sohbet başlatabilirsiniz.
  • Yıldızları takip edin ve canlı sohbette hediyeler gönderin: WeLive ünlü yıldızların bir listesini sunar, kimi beğenirseniz onu takip edebilir ve en sevdiğiniz yayıncılara hayranlığınızı göstermek için hediyeler gönderebilirsiniz.

Ayrıca, WeLive kullanıcılarına bazı ipuçları da sunar:

  • Canlı sohbet ipuçları: Sizi daha yakışıklı veya güzel yapmak için canlı video güzellik efektlerini kullanabilir ve kendinizi ifade etmek için güzel bir kapağınızı yükleyebilirsiniz.
  • WeLive aşağıdaki izinleri ister: Uygulamanın tam olarak çalışabilmesi için kamera, mikrofon, konum, galeri ve bildirimlere erişim izinlerine ihtiyaç duyar.

Eğer herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bize bildirmekten çekinmeyin. WeLive'a e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz ve gizlilik politikası ve kullanım şartlarına göz atabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.