header
QR Kod
Waho -Voice Chat & Party

Waho -Voice Chat & Party

1.1.4 geliştirici Waho team
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
Waho -Voice Chat & Party Waho -Voice Chat & Party Waho -Voice Chat & Party Waho -Voice Chat & Party

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.4
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Waho team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.waho.live
Şimdi İndir

Waho -Voice Chat & Party Hakkında Daha Fazla

Waho is a free voice and video group chat application. Here, you can leave behind the worries and stress of life and engage in real-time voice conversations and live video interactions with people. It's a fun way to relax and get to know new friends without leaving your home. Additionally, Waho offers private rooms for secure voice and video chats, ensuring the protection of your privacy and safety.

Waho uygulaması, 8 kişiye kadar gerçek zamanlı sesli sohbet ve 4 katılımcıya kadar video akışıyla size oyun oynama, film izleme ve sürekli eğlenme imkanı sunar.

Çeşitli büyüleyici hediyeler, lüks spor arabalar, güzel avatar çerçeveleri ve diğer dekorasyonlarla hobilerinizi ve benzersizliğinizi sergileme fırsatı sunan Waho, arkadaşlarınıza sürprizlerle dolu harika bir deneyim yaşatır.

Milli günler, doğum günleri, düğünler veya futbol maçları hakkında gerçek zamanlı yorumlar yaparak Waho'da muhteşem anlar geçirebilirsiniz.

Eğlenceli çevrimiçi oyunlara katılın ve aynı anda oyun oynayıp sohbet ederek deneyimi daha da keyifli hale getirin. Waho ile hayatınızdaki sıkıcı ve monoton anlara veda edin.

Arkadaşlarınızla bire bir özel sohbetlerde de iletişim kurabilir, metin, görüntü ve ses mesajları gönderebilirsiniz.

Waho'yu şimdi indirin ve canlı sohbetlere katılarak harika bir grup sohbet yolculuğuna başlayın, yeni arkadaşlarla tanışın ve daha ilginç ruhları tanımaya başlayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.