header
QR Kod
Vone

Vone

1.3.426.222 geliştirici yuchen
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
Vone Vone Vone Vone Vone Vone

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.426.222
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
yuchen
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.love.vone
Şimdi İndir

Vone Hakkında Daha Fazla

Welcome to Vone ! Vone is a trendy livestream social network.

Vone, bir canlı yayın uygulamasıdır. Tek bir simgeye tıklayarak canlı yayına başlayabilir ve şarkı söyleme, dans etme ve oyun oynama gibi yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Yeteneklerinizle daha fazla hayran çekerek ünlü bir idol haline gelebilirsiniz.

Parti Odası, arkadaşlarınız ve hayranlarınızla birlikte 4, 6 veya 9 kişinin katılabileceği bir parti odası oluşturmanıza olanak tanır. Şarkı söyleyebilir, sohbet edebilir, yabancı bir dil öğrenebilirsiniz.

PK, ev sahibinin diğer kullanıcılarla yarışabileceği bir özelliktir. En yüksek puanı alan ev sahibi zafer ilan ederken, yenilen ev sahibi cezalandırılır. Eğlenceli bir özellik!

Muhteşem Sticker Efektleri, Vone'da çeşitli ilginç sticker ve filtreler bulunmaktadır. Cool gözlükler, taç, sevimli geyik ve daha birçok şeyi deneyin!

Canlı Yayın İzleme, dünyanın dört bir yanından yüzlerce ve binlerce yetenekli ev sahibi Vone'da bulunmaktadır. Şarkıcılar, dansçılar, yemek tutkunları, gezginler... Vone'da her zaman ortak ilgi alanını paylaşan yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

Vone'a şimdi katılın! Süperstar olun ve daha fazla arkadaş edinin!!!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.