below header
QR Kod
VivaVideo - Video Duzenleyici

VivaVideo - Video Duzenleyici

9.14.0 geliştirici QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
VivaVideo - Video Duzenleyici VivaVideo - Video Duzenleyici VivaVideo - Video Duzenleyici VivaVideo - Video Duzenleyici VivaVideo - Video Duzenleyici VivaVideo - Video Duzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
9.14.0
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.quvideo.xiaoying
Şimdi İndir

VivaVideo - Video Duzenleyici Hakkında Daha Fazla

VivaVideo: Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Güçlü Bir Video Düzenleme Yazılımı!

VivaVideo, video düzenleme işlemlerini kolaylaştıran ve etkileyici videolar oluşturmaya yardımcı olan bir uygulamadır. AI Video Düzenleyici sayesinde inanılmaz videolar oluşturabilir ve yüksek kaliteli video temaları ile akıcı geçişlerle şık videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca, şık temalarla muhteşem vloglar oluşturmak için de kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Pro Video Uygulaması ile videolarınızı ileri düzeyde kare düzenleme ve resim içinde resim özelliğiyle düzenleyebilirsiniz. Tek tıklamayla siyah çerçeve silme işlevi ve video hızı değişikliği gibi özellikler de bulunmaktadır. Ayrıca, video alanını dilediğiniz gibi kırparak ve döndürerek düzenleyebilir, ses düzeyini ayarlayabilir ve tüm altyazıları tek dokunuşla çevirebilirsiniz.

Müzikli Video Yapma özelliği sayesinde en güncel müziklerle fotoğraflardan güçlü bir video oluşturabilir ve ücretsiz TikTok video yapmak için şarkılar ve sözlerle birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca, profesyonel müzik videoları oluşturmak için geçişler ve efektlerle yüksek kaliteli müzik eşliğinde fotoğraflardan video yapabilir, videolara ücretsiz öne çıkan müzikler ve ses efektleri ekleyebilir ve kendi sesinizi kaydederek özel videolar oluşturabilirsiniz.

Video Kesici & Düzenleyici özelliği ile zaman çizelgesinde video kesme, birleştirme, bölme veya birden fazla klibi birleştirme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Videoyu kırparak, müzik ve fotoğraflarla düzenleyebilir ve geçiş efektleriyle birleştirebilirsiniz. Üstelik kalite kaybı olmadan videoyu kırparak kullanıcı dostu bir şekilde videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Video Oluşturucu özelliği ile muhteşem geçiş efektleriyle video oluşturabilir, müzik ve fotoğraflarla düzenleyebilir ve Instagram için video kırpma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, video kliplerini birleştirerek tek bir video oluşturabilir ve harika materyallerden ilham alarak yaratıcı eserler ortaya koyabilirsiniz.

Fotoğraf Arka Planını Değiştirme özelliği sayesinde otomatik olarak kişileri tanıyabilir ve özel arka planlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, videolarınız ve fotoğraflarınız için resimden arka planı kaldırabilirsiniz.

Metin & Yazı Tipleri özelliği ile tüm altyazıları tek tıklamayla çevirebilir, videolara metin animasyonu ekleyebilir ve çeşitli yazı tipleriyle metin düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, videolara ve fotoğraflara birden çok metin ekleyebilir ve büyük çapta düzenleme efektleri sunarak videolarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Efektler & Filtreler özelliği sayesinde profesyonel video efektleri arasında glitch efekti, geçiş efektleri ve film tarzı video filtreleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca, VHS efektleri ve FX efektleri

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.