header
QR Kod
Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

6.2.4.2144 geliştirici Plarium LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 02, 2024
Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans

En Son Versiyon

Versiyon
6.2.4.2144
Güncelle
Mayıs 02, 2024
Geliştirici
Plarium LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.plarium.vikings
Şimdi İndir

Vikings: War of Clans Hakkında Daha Fazla

İnşa oyunlarının heyecan verici tüm özelliklerine sahip bu MMO'da medeniyetinize yön verin. Dünyanın en derinlikli çok oyunculu oyunlarından birinde zafere ulaşın. Devasa savaşlarla dolu bir çağ bizi bekliyor!

Vikings: War of Clans, MMORPG ve strateji oyunlarını bir araya getirerek gerçek bir mücadele sunuyor. Oyuncular, istilacılarla savaşmak için seviyelerini artıracak ve kahramanlarını donatarak MMO savaş meydanlarında birliklerine liderlik edecekler.

Bu eş zamanlı olmayan PvP savaş oyununda, oyuncular kurnaz stratejiler geliştirerek dünyanın her yerinden gelen rakiplerini yenmeye veya klanlar kurarak ittifaklar oluşturmaya çalışacaklar. Kuzeyli kontlarla mücadele etmek için ordularını eğitecek ve kasabalarını kalkındıracaklar.

Vikings: War of Clans'i şimdi ücretsiz olarak indirerek soğuğa karşı koyabilir ve kaderinizi şekillendirebilirsiniz.

Bu epik strateji oyunu özelliklerinden keyif alın! İnşa oyunlarındaki en eğlenceli özelliklerden bazılarıyla Kuzey Krallığı'nızı kurun. Kışla, malikane, Odin tapınağı ve klan üyelerinizden gelecek destek için bir meclis inşa edin. Kasabanız ne kadar güçlü olursa, Viking mücadelenizde o kadar başarılı olursunuz.

Bir lider, sadık savaşçıları olmadan savaşta başarılı olamaz. Bu oyunda, acemi askerleri eğitmek, güçleri dengelemek ve düşman birliklere casusluk yapmak gibi stratejiler geliştirerek en zorlu oyuncuları bile tatmin edecek bir deneyim yaşayacaksınız.

Aksiyonsuz bir strateji oyunu olmaz. PvE savaşlarda taktiklerinizi güçlendirin ve Krallığınızın dışına çıkın. PvP savaşta kendinizi test edin, ders çıkarın ve Orta Çağ'ın Kuzey diyarlarına adınızı yazdırın.

Oyundaki milyonlarca oyuncu arasından güvenilir savaş arkadaşları bulun. Diğer kontlarla birlikte taktiklerinizi planlayarak klan savaşlarında birlikte savaşarak imparatorluğunuzu kurun.

Her birimin güçlü yanlarını kullanın, tuzaklar kurun ve düşmanlarınızı gafil avlayın. Bu MMO strateji oyununda hünerlerinizi sergileyin ve her karşılaşmanın sonucunu siz belirleyin.

Kaynakları yönetin, düşmanlarınıza casusluk yapın, saldırıda bulunun ve diplomasi kurun. Krallığınızın zaferine ulaşmak için bunların ve daha fazlasının gerekli olduğu bu MMO strateji savaş oyununda ustalaşın. Oyun İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Korece ve Türkçe dillerinde sunulmaktadır.

Diğer strateji savaş oyunlarında olduğu gibi, Vikings: War of Clans'da da öğeler satın alabilirsiniz. Ancak, bazı ücretli öğeler iade edilemeyebilir. Oyuncuların geri bildirimlerini bekleyen yapımcılar, medeniyetlerinin kalkınmasını daha da çekici hâle getirmek için sürekli güncellemeler sunuyorlar.

Vikings: War of Clans resmi web sitesi, destek ve sosyal medya hesaplarına erişerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, oyundaki gizlilik politikası ve kullanım şartlarını da inceleyebil

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.