header
QR Kod
VidTrim - Video Düzenleyici

VidTrim - Video Düzenleyici

2.6.1 geliştirici Goseet
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
VidTrim - Video Düzenleyici VidTrim - Video Düzenleyici VidTrim - Video Düzenleyici VidTrim - Video Düzenleyici VidTrim - Video Düzenleyici VidTrim - Video Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
2.6.1
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
Goseet
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.goseet.VidTrim
Şimdi İndir

VidTrim - Video Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

VidTrim, Android için bir video düzenleyicisidir. Video kırpma, birleştirme, resim kaydetme, video efektleri, videoları MP3'e çevirme ve sıkıştırarak MP4'e dönüştürme gibi birçok özellik içerir. Aynı zamanda videoları arkadaşlarınızla uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama "VidTrim Pro"'nun ücretsiz ve reklamla desteklenen versiyonudur. Uygulama, kullanıcıların videolarını düzenlemelerine ve farklı şekillerde kullanmalarına olanak sağlar.

VidTrim'in sunduğu özellikler arasında videoların kırpılması, birleştirilmesi, dönüştürülmesi, döndürülmesi, resim olarak kaydedilmesi, paylaşılması, oynatılması, yeniden adlandırılması ve silinmesi yer alır. Ayrıca, ARM ve x86 işlemcilerini tek bir paketle sunarak kullanıcıların cihazlarına uyumlu bir şekilde kullanmalarını sağlar. Eğer cihazınız destekliyorsa, uygulama ARMv7 NEON hız iyileştirmelerinden de faydalanabilir.

Ücretsiz versiyonda deneme amaçlı kullanılabilen özellikler arasında video efektleri, dönüştürme ve sıkıştırma, dönüştürme özelliğiyle müzik eklemek yer alır. Ancak bu özellikler kullanıldığında videolara logo ekleneceği bilgisine dikkat çekilir.

Bütün video, resim ve ses dosyaları cihazın kendi depolama alanında "VidTrim" klasörüne kaydedilir. Uygulama, İngilizce ve Türkçe başta olmak üzere birçok farklı dil seçeneği sunar. Eğer kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa ya da önerileri varsa, support@goseet.com adresinden destek ekibine ulaşabilirler.

Uygulama, FFmpeg kullanımı için LGPL lisansına uygun olarak izin almıştır. Bu sayede kullanıcılar uygulamayı rahatlıkla kullanabilir ve videolarını diledikleri gibi düzenleyebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.