below header
QR Kod
Vidogram

Vidogram

3.0.5 geliştirici Vidogram Messenger
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
Vidogram Vidogram Vidogram Vidogram Vidogram Vidogram

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.5
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
Vidogram Messenger
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.vidogram.messenger
Şimdi İndir

Vidogram Hakkında Daha Fazla

Vidogram, Telegram’ın resmi olmayan bir hizmet alıcısıdır! Vidogram,Telegram’ın Uygulama Programlama Arayüzü (UPA)’nü kullanması nedeniyle, size mesajlaşmada mümkün olan en iyi deneyimi sunabilir ve dünyanın her yerinden 200 Milyon’dan fazla kişiyle sohbet edebilmenizi sağlar.

Vidogram, hızlı, güvenli ve özel mesajlaşma uygulamasıdır. Telegram gibi popüler bir uygulamanın sunduğu avantajlardan bazılarını da içerir. Bu uygulamada ücretsiz ve yüksek kaliteli görüntülü arama özelliği, arkadaşlarınızla kolay ve güvenli bir şekilde görüntülü sohbet etmenizi sağlar. Ayrıca güvenlik konusunda endişe duyuyorsanız, gizli sohbet özelliği sayesinde verileriniz üç farklı şifreleme standardı ile korunur.

Vidogram, kullanıcılarına daha fazla kolaylık sağlamak için sohbetleri türlerine göre filtreleyebilme ve ana sayfadaki alt sekmelerden filtrelenmiş sohbetlere erişebilme imkanı sunar. Ayrıca tüm verileriniz, Telegram'ın ücretsiz ve sınırsız bulut depolama alanında saklanır, böylece herhangi bir cihazdan ve yerden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Vidogram, 6 adede kadar hesap ile giriş yapma imkanı sunarak kullanıcıların daha fazla seçeneğe sahip olmasını sağlar. Ve en önemlisi, uygulamaya bir dakikadan daha kısa bir sürede giriş yapabilir ve gerçek mesajlaşma deneyimine başlayabilirsiniz. Hemen uygulamayı indirin ve Vidogram ile mesajlaşmanın keyfini çıkarın!

Vidogram ekibi, kullanıcıların daha rahat ve zahmetsiz bir şekilde uygulamayı kullanmaları için sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca uygulamaya heyecan verici ve kullanışlı özellikler eklemek için de çalışmalarına devam etmektedirler. Kullanıcıların destekleri için teşekkür eden Vidogram ekibi, daha iyi bir mesajlaşma deneyimi sunmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirtmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.