below header
QR Kod
VideoShow Pro Video Editor

VideoShow Pro Video Editor

10.1.6.0pro geliştirici VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
VideoShow Pro Video Editor VideoShow Pro Video Editor VideoShow Pro Video Editor VideoShow Pro Video Editor VideoShow Pro Video Editor VideoShow Pro Video Editor

En Son Versiyon

Versiyon
10.1.6.0pro
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺259,99
Paket Adı
com.xvideostudio.videoeditorpro
Şimdi İndir

VideoShow Pro Video Editor Hakkında Daha Fazla

VideoShow Pro sürümü aşağıdaki ekstra özelliklere sahiptir:

VideoShow Pro, reklamlar olmadan kullanabileceğiniz ve filigran eklemeye gerek duymadan yüksek kaliteli videolar oluşturabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, 1080p ve 4k video desteği sayesinde yüksek çözünürlükte videolar dışa aktarmanıza olanak sağlar. Ayrıca, kullanabileceğiniz çok sayıda özel ve benzersiz malzeme sunar.

Bir videoda 20'ye kadar FX efekti ekleyebilme özelliği ile VideoShow Pro size mükemmel bir video düzenleme deneyimi sunar. Minimum işlemlerle, fotoğraflarınızı kullanarak harika bir video oluşturabilirsiniz. Uygulama, video düzenleme ile ilgili çeşitli özellikler sunar ve videolarınızı metin, çıkartma, müzik, filtre, geçiş, ses efekti ve canlı dublaj gibi öğelerle zenginleştirebilirsiniz.

Uygulamanın ana özellikleri arasında videonuzun yakınlaştırma ve dönüştürme işlemlerini yapabilme, kolay bir şekilde video oluşturma, fotoğraflarla video yapma ve fantastik malzeme mağazasından tema, müzik, metin stili, çıkartma, ses efektleri ve yazı tipleri gibi öğeleri kullanabilme bulunmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar için özelleştirilebilir kare temalar ve modlar da mevcuttur.

Videonuzda kullanabileceğiniz müzikler arasında çevrimiçi ve yerel müziklerin yanı sıra kendi ses kaydınızı da ekleyebilirsiniz. Uygulama, tek adımda videonuzu güzelleştirmenize yardımcı olabilecek çeşitli filtreler ve altyazı stilleri sunar. Oluşturduğunuz videoları sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Araç kutusu özellikleri arasında videonuzun en iyi kısımlarını keserek birleştirebilme, hızlı bir şekilde kırpabilme, video boyutunu küçültebilme ve videonun müziğini MP3 dosyasına dönüştürebilme bulunmaktadır.

VideoShow hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya support@enjoy-mobi.com adresinden uygulama geliştiricileri ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulamanın web sitesi olan www.videoshowapp.com'u ziyaret ederek de daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.