header
QR Kod
Video Kesici & Kırpıcı

Video Kesici & Kırpıcı

3.4.9.1 geliştirici ZipoApps
(0 İncelemeler) Mart 28, 2024
Video Kesici & Kırpıcı Video Kesici & Kırpıcı Video Kesici & Kırpıcı Video Kesici & Kırpıcı Video Kesici & Kırpıcı Video Kesici & Kırpıcı

En Son Versiyon

Versiyon
3.4.9.1
Güncelle
Mart 28, 2024
Geliştirici
ZipoApps
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
fnzstudios.com.videocrop
Şimdi İndir

Video Kesici & Kırpıcı Hakkında Daha Fazla

Ultimate Video Editor - Video Bulanıklaştırmanın ve Kısaltmanın en kolay yolu. Video Cutter ve Video Trimmer özellikleriyle Videoları bir PRO gibi video kırpma programı ile düzenleyin!

Videoları düzenlemek artık çok kolay! Video Cutter & Trimmer, istenmeyen kısımları kaldırmak ve videoyu kısaltmak için size yardımcı olur. Ayrıca, Photoshop'taki gibi video renklerini geliştirme ve videoda bulanıklaştırma veya kırpma gibi özellikler de sunar. Basit bir video düzenleyici ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın!

PRO özelliklere sahip basit bir video düzenleme aracı! Videoları kesin, kırpın ve kısaltın. Kırpma, bulanıklaştırma veya kırpma aralığını seçmek istediğiniz kısmı sadece sürükleyip ölçeklendirin. Sosyal medyada paylaşmak için videoları kırpabilir, kısaltabilir, bulanıklaştırabilir ve renklerini düzeltebilirsiniz. Yaratıcılığınızı göstermek için Instagram ve TikTok'ta arkadaşlarınızla kolayca paylaşın. İhtiyacınız olan tüm video düzenleme araçlarını tek bir yerde bulun!

Kırp ve Kısalt Video Düzenleyicinin Harika Özellikleri: Videoyu kırp - Videoyu ihtiyaçlarınızı karşılayan boyuta yeniden boyutlandırmak için video yeniden boyutlandırma özelliğini kullanın. Önceden tanımlanmış boyutlardan herhangi bir özel boyuta kadar seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler mevcuttur! Videoyu kırpma ve video kesme - Video kırpıcı özelliği, kırpmak istediğiniz videonun aralığını ayarlamanıza olanak tanır. Ayarladığınızda, butona dokunun ve tamamlayın! Videoyu bulanıklaştır - Video bölümlerini, bazı yüzleri veya videonun başka bir alanını bulanıklaştırmak mı istiyorsunuz? Sadece bulanık video özelliğini kullanın ve sorun çözüldü! No crop video - Videonun tam boyutunu kullanın ve kırpmadan sığdırın. No crop video özelliği size daha önceden tanımlanmış ve en sık kullanılan en boy oranları sunmaz, ancak özel bir tane de ayarlayabilirsiniz. Video rengini iyileştir - Videonuzun belirli bölümlerini seçin ve renkleri ayarlayın. Doygunluğu değiştirin ve daha canlı hale getirin! Filigran yok - Videoları filigran olmadan düzenleyebilirsiniz! Sosyal ağlar - Uygulamamızın yaratıcı kullanımını sosyal ağlarda yayınlayın, takipçiler veya görüntülemeler alın ve uygulamamızda öne çıkabilirsiniz! Sosyal medya için Videoyu Kırp ve Kes! Videoları paylaşın - Video düzenleme kreasyonlarınızı arkadaşlarınızla veya topluluğunuzla paylaşın ve yaratıcı çalışmalarınız hakkında onları bilgilendirin.

Harika özelliklere sahip bir video düzenleyici uygulaması kullanmaya başlayın ve videonuzu daha ilgi çekici hale getirin! Video parçalarını bulanıklaştırın, renkleri iyileştirin, videoyu kırpın, kırpın veya kırpma kaldırma video özelliğini kullanın - Video düzenleme becerilerinizi gösterin!

Feragatname Bize ait olmayan tüm ürün adları, logolar, markalar, ticari markalar ve tescilli ticari markalar ilg

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.