header
QR Kod
Video Editor & Maker-Love Edit

Video Editor & Maker-Love Edit

4.0.1 geliştirici Changsha Years Information Technology
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
Video Editor & Maker-Love Edit Video Editor & Maker-Love Edit Video Editor & Maker-Love Edit Video Editor & Maker-Love Edit Video Editor & Maker-Love Edit Video Editor & Maker-Love Edit

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.1
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
Changsha Years Information Technology
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.clipzz.media
Şimdi İndir

Video Editor & Maker-Love Edit Hakkında Daha Fazla

Powerful and easy-to-use Video Editor and Video Maker App with professional features. Everyone can cut and combine simple and intuitive clips anytime and anywhere, while professionals can have unlimited editing fun with powerful high-end editing functions.

Love Edit uygulaması, fotoğraflarınızı veya video kliplerinizi birleştirerek kısa filmlerinizi profesyonel bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Video düzenleme deneyimi gerektirmeden, Love Edit ile kısa sürede videolarınızı oluşturabilirsiniz. Üstelik şimdi denemek için ücretsiz!

Cebinizdeki Film Yapımcısı

Hızlı Kırpma: İstediğiniz uzunlukta videolarınızı kırpın (orta kırpma / her iki ucunu kırpma / yüksek hassasiyetli kırpma).

Video Detaylarını Ayarlayın: Zamana göre yakınlaştırarak veya uzaklaştırarak video detaylarınızı ayarlayın.

Gösterim Fonksiyonu: Bir kategorideki videolarınız için sadece bir kapak ekleyin ve kanal izleyicilerinizin dikkatini çekici efektlerle çekin.

Video Hız Kontrolü: Video hızınızı kolayca veya hassas bir şekilde ayarlayarak eğlenceli bir şekilde hızlandırın veya özel anları yakalamak için yavaşlatın.

Yüksek Kaliteli Film: Videolarınızı HD 1080P veya 4K kalitesinde aktarın.

Video Arka Planını Değiştirin: Beyaz bir arka plan sosyal medya uygulamalarına en uygun olanıdır, ancak siyah bir arka plan videonuzu daha profesyonel görünmesini sağlayabilir. Kendi arka plan resminizi de özelleştirebilirsiniz. Değerli anlarınızı yakaladıktan sonra Facebook, YouTube, Instagram Story, TikTok ve diğerlerinde kolayca paylaşın.

Trend olan Şablonlar: Pro Video Maker'ımızla saniyeler içinde moda şablonlarla filmler yapın. Yeni Noel özel şablonlarımızı keşfedin ve arkadaşlarınız ve aileniz için birbirinden güzel video kutlamaları oluşturun.

Zengin Filtreler, FX Efektleri ve Geçişler: Muhteşem sinema tarzı video filtreleri ve FX efektleri ekleyin ve etkileyici videolarınıza hayran kalmalarını sağlayın. Film yapma ve film düzenleme işlemi su işareti olmadan.

Ücretsiz Video Düzenleme Aracı: Müzik çıkarma ve dublaj fonksiyonu ile ücretsiz bir Video Editörü. Pro Editor, Video Intro Maker ve YouTube Story Maker gibi bir arada sunulan ücretsiz bir Video Düzenleme uygulaması.

İstediğiniz Tüm Sesler: Online öne çıkan müzikleri ekleyin, videolarınıza yerel müzikler ekleyin veya eğlenceli ve yaratıcı klipleriniz için kendi sesinizi dublaj yapın.

Etiketler ve Metinler, Videonuza Hava Katın: Sınırsız Etiketler: Farklı atmosferler eklemek için etiketlerden özgürce seçim yapın. Kendi etiketlerinizi de özelleştirebilirsiniz.

Başlık

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.