below header
QR Kod
Video Downloader for Likee

Video Downloader for Likee

0.0.50 geliştirici San AppStudios
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
Video Downloader for Likee Video Downloader for Likee Video Downloader for Likee Video Downloader for Likee

En Son Versiyon

Versiyon
0.0.50
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
San AppStudios
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videodownloader.LikeeVideoDownloader
Şimdi İndir

Video Downloader for Likee Hakkında Daha Fazla

Likee video downloader app is simple and easy to use video downloader app. It is ideal for downloading every likee video.

Likee video downloader uygulaması, oldukça basit bir tasarıma ve çok küçük bir apk boyutuna sahiptir. Uygulamayı kullanmak için uygun bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir. İndirmek istediğiniz Likee videosuna tıklayın, ardından sağ alt köşedeki indirme simgesi otomatik olarak Likee videosunun indirilmeye hazır olduğunu bildirecek ve tıkladıktan sonra bir Likee indirme bölümü açılacaktır. Bu Likee videosunu indirmek için, pop-up Likee indirme bölümündeki indirme simgesine tıklayın.

Likee video downloader uygulaması otomatik olarak bir sonraki videoyu yükler, bu nedenle Likee video indirme bölümünde birden fazla video olabilir. İlk yüklenen video en üstte olacak, geri kalanı aynı yükleme sırasına göre altında olacaktır. Mevcut Likee videosunu indirmenin en iyi yolu, arama işlevini kullanmaktır.

Likee video downloader uygulamasının arama işlevi sayesinde, istediğiniz Likee videosunu indirebilirsiniz. Sadece Likee videosunun bağlantısını kopyalayın ve yapıştırın.

Uygulamanın sorunsuz çalışması için her izne izin vermeniz gerekmektedir. İndirilen Likee videosu, dahili depolamada Likee Videolar adlı bir dosyada kaydedilir. Oradan izleyebilirsiniz.

Uygulamanın kolay kullanımı için kılavuzlar eklenmiştir. Daha fazla özellik eklenecektir. Herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız veya geliştirme önerileriniz varsa, lütfen bize e-posta yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin: vanskrt@gmail.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.