header
QR Kod
Video Downloader

Video Downloader

2.3.1 geliştirici MobiDevApps
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
Video Downloader Video Downloader Video Downloader Video Downloader Video Downloader Video Downloader

En Son Versiyon

Versiyon
2.3.1
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
MobiDevApps
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
mobidev.apps.vd
Şimdi İndir

Video Downloader Hakkında Daha Fazla

Very fast video downloader. Detect and save videos from almost every website and play them offline without any lag or buffering issues.

Bu uygulama, gizlilik koruması ve hızlı indirme özellikleri sunan bir web tarayıcısıdır. Özel gezinme modu ve PIN koruması gibi özellikler sayesinde kullanıcıların internet aktivitelerini gizli tutmasına olanak sağlar.

Bu tarayıcı ayrıca tam özellikli bir reklam engelleyiciye sahiptir. Kullanıcılar kendi filtre listelerini kullanabilir ve daha fazlasını ekleyebilir. Böylece rahatsız edici reklamların görüntülenmesini önleyebilirler.

Ayrıca, indirme yöneticisi özelliği sayesinde, dosyaları birkaç kat daha hızlı indirmek mümkündür. Birden fazla SD kart desteği sayesinde kullanıcılar istedikleri dosyaları farklı kartlara kaydedebilirler. Bunun yanı sıra, video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürme özelliği de mevcuttur.

Uygulama kullanımı oldukça basittir. Kullanıcılar, istedikleri web sitesinin URL adresini girmeleri yeterlidir. Videoların kalitesini de seçebilirler ve ardından "Oynat" butonuna tıklamaları gerekmektedir. Reklam videoları oynatılıyorsa, gerçek video başlayana kadar beklemeleri gerekmektedir. Ardından, indirme butonuna tıklayarak dosyayı indirebilirler.

Bunların yanı sıra, kullanıcılar favori sayfalarını yer imlerine ekleyebilir ve diğer cihazlara yer imlerini aktarabilirler. Arka planda dosya indirme özelliği sayesinde, kullanıcılar diğer işlemlerini yaparken de dosyalarını indirmeye devam edebilirler. Aynı zamanda, birden fazla dosyayı aynı anda indirebilir, indirme işlemlerini durdurabilir, devam ettirebilir veya kaldırabilirler. Başarısız olan indirme işlemleri de, başarısızlık noktasından devam ettirilebilir. Uygulama, 4GB'ın üzerindeki dosyaları da destekler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.