header
QR Kod
Udemy - Online Kurslar

Udemy - Online Kurslar

9.30.0 geliştirici Udemy
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Udemy - Online Kurslar Udemy - Online Kurslar Udemy - Online Kurslar Udemy - Online Kurslar Udemy - Online Kurslar Udemy - Online Kurslar

En Son Versiyon

Versiyon
9.30.0
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
Udemy
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.udemy.android
Şimdi İndir

Udemy - Online Kurslar Hakkında Daha Fazla

Yetkinliklerinizle başarın. Udemy, profesyonel ve kişisel olarak kendinizi geliştirmeniz için online kurslar sunan öncü bir platformdur. Kodlama, Geliştirme, Python, Java, İşletme, Pazarlama, SEO, SEM, Çizim, Fotoğrafçılık ve daha birçok alanda güncel online video kursların yer aldığı, binlerce konudan oluşan kapsamlı kitaplığımızı keşfetmek için uygulamayı edinin.

Udemy, gerçek uzmanlardan eğitim alarak dünyanın dört bir yanındaki bilgilere erişmenizi sağlayan bir öğrenim uygulamasıdır. 65'ten fazla dilde sunulan kurslarla, hedeflerinize uygun doğru kursu bulabileceğiniz bir platformdur.

Udemy uygulamasının sunduğu öğrenime değer katan özellikler sayesinde pratik ve profesyonel yetkinlikler kazanabilirsiniz. İnternet bağlantınız stabil olmadığında bile öğrenmeye devam edebilmeniz için çevrimdışı öğrenme imkanı sunar. Kursları AirPlay ve Chromecast ile büyük ekranda izleyebilir, daha etkili bir öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aydınlatma koşullarından bağımsız olarak odaklanmanızı sağlayan koyu mod, öğrenim rutininizi oluşturmanıza yardımcı olacak öğrenim hatırlatıcıları ve notlar alarak öğrendiklerinizi daha iyi hatırlamanızı sağlayacak sınavlar ve soru-cevap bölümleri de uygulamanın önemli özelliklerindendir.

Uygulama içinde sunulan kurslar, ömür boyu erişim imkanı sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an tekrar inceleyebilir ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Ayrıca, eğitmenlerin en güncel bilgileri sunmak için kursları düzenli olarak güncelleme imkanı da sağlanmaktadır. Bu sayede öğrenim deneyimi, kısa ve uzun vadede size başarıya giden bir yatırım haline gelir.

Udemy, uygulama geliştirme, veri bilimi, pazarlama, sanat, müzik, çizim, fotoğrafçılık ve sağlık & fitness gibi popüler konularda da online kurslar sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca öğrenci, yeni kariyerlerine başlamak, kendilerini geliştirmek ve ömür boyu öğrenme avantajlarından yararlanmak için Udemy'ye güvenmektedir.

Geleceğinizin kontrolünü elinize almak ve hayatınızı öğrenme yoluyla iyileştirmek için Udemy'ye katılın. Bilgisayar teknolojisi, proje yönetimi ve daha birçok konuda sertifika sınavlarına hazırlanabilir, ücretli kurslarda bitirme sertifikaları alarak öz geçmişinize ekleyebilir ve bir sonraki görüşmenizde karşınızdaki kişiyi etkilemek için kendinizi geliştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca öğrenciye katılarak hayatınızı değiştirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.