header
QR Kod
TRT İbi

TRT İbi

1.4.1 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
TRT İbi TRT İbi TRT İbi TRT İbi TRT İbi TRT İbi

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.1
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.ibi
Şimdi İndir

TRT İbi Hakkında Daha Fazla

TRT Çocuk'un sevilen çizgi filmi İBİ artık parmaklarınızın ucunda.
Oyun içindeki tüm içerikler çocuklar için güvenli bir şekilde tasarlanmıştır.

İBİ, Tosi adlı arkadaşının yardımıyla eğlenceli bir maceraya çıkan bir oyundur. Oyunun amacı, çocuklara matematiği sevdirerek temel matematik becerilerini kazandırmaktır. Oyunun içinde ağaçlarla karşılaşılan ve bu ağaçları geçmek için çocukların matematik sorularına doğru cevap vermesi gereken bir yolculuk vardır.

6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan İBİ, eğitici oyunlar ve çocukların matematiği sevmelerine yardımcı olacak temel bilgiler içermektedir. Sorular, sınıf öğretmenleri ve çocuk psikologları tarafından oluşturulmuştur. Oyunda yer alan çeldirici yanıtlar ise çocukların dikkatlerini ölçmeyi amaçlamaktadır. Oyunun ekranları, kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, oyun reklamsız ve çocuklar için güvenli içerikler barındırmaktadır.

İBİ, çocukların odaklanma, dikkat sürdürme, el-göz koordinasyonu gibi bilişsel fonksiyonlarını geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır. Oyunun içinde yer alan matematik soruları, çocukların gelişimine uygun olarak kolay, orta ve zor seviyelerde bulunmaktadır. Bu sayede, çocuklar eğlenerek ve macera dolu bir oyun oynayarak temel matematik becerilerini geliştirebilirler.

İBİ, aileler için de önemli bir oyundur. Aileler, çocuklarıyla birlikte oynayarak kaliteli ve eğitici zaman geçirebilirler. Bu şekilde, çocukların oyundan azami derecede fayda sağlamaları ve eğlenmeleri sağlanabilir.

Kişisel veri güvenliği İBİ için oldukça önemlidir. Oyun içinde reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır ve tüm içerikler çocuklar için güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, aileler çocuklarının güvende olduğundan emin olabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.