header
QR Kod
TRT Çocuk Sürpriz Kutusu

TRT Çocuk Sürpriz Kutusu

1.6.1 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
TRT Çocuk Sürpriz Kutusu TRT Çocuk Sürpriz Kutusu TRT Çocuk Sürpriz Kutusu TRT Çocuk Sürpriz Kutusu TRT Çocuk Sürpriz Kutusu TRT Çocuk Sürpriz Kutusu

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.1
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.suprizkutusu
Şimdi İndir

TRT Çocuk Sürpriz Kutusu Hakkında Daha Fazla

Çöpe gidecek bir süt şişesi, kullanılamaz hâlde bir ip yumağı veya artık işine yaramayan kâğıtlar… Tüm bunları atmak yerine, bunlarla harika tasarımlar yaparak dönüştür ve yeniden kullan.

TRT Sürpriz Kutusu, atık malzemeleri kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bir uygulamadır. Çocuklar için reklamsız ve güvenilir içerikler sunar. Kenarda duran atıkları oyun alanına sürükleyerek tasarımlarınıza başlayabilir ve neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz. Nesneleri kesmek için makas ve boyamak için de boya kutusunu kullanmayı unutmayın. Haydi, hayal edin, tasarlayın ve dönüştürün!

TRT Sürpriz Kutusu, çocuklar için tasarlanmış özel grafikler ve çocuk dostu ekranlar sunar. Bu sayede çocukların keyifli bir kullanım deneyimi yaşaması amaçlanmıştır. Uygulama içindeki oyunlar ve uygulamalar, gelişim psikologları ve uzmanlar gözetiminde geliştirilmiştir ve çocukların zeka ve yaratıcılık gelişimine katkıda bulunmayı hedefler.

TRT Sürpriz Kutusu, aileler için de tasarlanmıştır. Çocukların aileleriyle birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirmelerine olanak sağlar. Uygulamanın kullanımı sırasında çocuklarınızla birlikte olmanız tavsiye edilir, böylece onların uygulamadan azami derecede fayda sağlamaları ve eğlenmeleri sağlanır.

TRT Sürpriz Kutusu, kullanıcıların gizliliğine önem verir ve kişisel verilerin güvenliğini sağlamayı amaçlar. Uygulama içinde reklam ve yönlendirme yapılmaz, çocuğunuzun veya sizin kişisel bilgileriniz toplanmaz ve paylaşılmaz. Eğer çocuğunuz uygulama içinde bir şey yaratırsa, siz ya da çocuğunuz seçmedikçe bu paylaşılmaz. Çocukların güvenliği bizim için ciddi bir konudur ve daha detaylı bilgi için trtcocuk.net.tr/kurumsal/kosullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.