header
QR Kod
TRT Çocuk: Senin Kanalın

TRT Çocuk: Senin Kanalın

1.9 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
TRT Çocuk: Senin Kanalın TRT Çocuk: Senin Kanalın TRT Çocuk: Senin Kanalın TRT Çocuk: Senin Kanalın TRT Çocuk: Senin Kanalın TRT Çocuk: Senin Kanalın

En Son Versiyon

Versiyon
1.9
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.videoapp
Şimdi İndir

TRT Çocuk: Senin Kanalın Hakkında Daha Fazla

Türkiye’nin en çok izlenen ve ebeveynlerin en güvendiği çocuk kanalı TRT Çocuk her yerde! 


TRT Çocuk uygulaması, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun ücretsiz ve reklamsız olarak sunulan bir uygulamasıdır. Uygulama içerisinde en yeni çizgi filmler, programlar, yarışmalar ve eğitici oyunlar bulunmaktadır. Bu sayede çocuklar hem eğlenecekleri hem de öğrenecekleri bir platforma sahip olmaktadırlar.

Uygulama içerisinde ünlü çizgi filmlerin yeni ve en çok izlenen bölümlerine ulaşabilirsiniz. Rafadan Tayfa, Dijital Tayfa, Trafik Tayfa, İbi, Pırıl, Nasreddin Hoca, Z Takımı, Ege ile Gaga, Kare, Doru, Pırıl, Nasreddin Hoca, Kaptan Pengu ve Arkadaşları, Elif ve Arkadaşları, Bulmaca Kulesi, Maysa ve Bulut, Yade Yade, Ser-a, Aybek, Taktik 6, Dedektif Reptır, Çocukçuf, Kehribar ile Boncuk gibi çizgi filmler bu uygulamada yer almaktadır.

Ayrıca, Rüzgar Gülü, Variloto, Sürpriz Kutusu, Haberin Olsun gibi programların da yeni bölümlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede çocuklar, TRT Çocuk kanalında yayınlanan tüm içeriklere tek bir uygulama üzerinden erişebilirler.

Uygulama içerisinde 3-12 yaş arası çocuklar için hazırlanmış güvenilir, reklamsız ve ücretsiz oyunlar da bulunmaktadır. Bu oyunlar, çocukların eğlenirken dikkat ve zeka becerilerini geliştirmelerini sağlamaktadır.

TRT Çocuk uygulaması, çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu uygulama sayesinde çocuklar, istedikleri zaman istedikleri yerde TRT Çocuk kanalını ücretsiz ve reklamsız olarak izleyebilirler. Ayrıca, ebeveynler de uygulama içerisinde yer alan ebeveyn alanından izleme süresini ayarlayabilir, önceki izledikleri ve indirdikleri içeriklere ulaşabilirler. Bu sayede çocukların uygulama kullanımını daha güvenli bir şekilde kontrol edebilirler.

TRT Çocuk uygulaması, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından ücretsiz ve reklamsız olarak sunulmaktadır. Uygulamayı indirerek çocuklarınızla birlikte eğlenirken öğrenebileceğiniz bir platforma sahip olabilirsiniz. Ayrıca, TRT Çocuk'un sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni sinema ve çizgi filmlerinden de haberdar olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.