below header
QR Kod
Triller- Müzk Video Yapıcısı

Triller- Müzk Video Yapıcısı

v51.0b109 geliştirici Triller LLC
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
Triller- Müzk Video Yapıcısı Triller- Müzk Video Yapıcısı Triller- Müzk Video Yapıcısı Triller- Müzk Video Yapıcısı Triller- Müzk Video Yapıcısı

En Son Versiyon

Versiyon
v51.0b109
Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
Triller LLC
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.triller.droid
Şimdi İndir

Triller- Müzk Video Yapıcısı Hakkında Daha Fazla

Triller'ın kullanıcı arabirimi üzerinde çok çalıştık ve seni istediğin yere daha hızlı götüren yeni bir gezinti çubuğu tasarladık, önizleme penceresinde zaman tünelinde sürtme hareketi ve yeni bir ayarlar sayfası ekledik.

Triller, markalar ile iş birliği yaparak sponsorlu içerikler sunmayı amaçlayan bir uygulamadır. Yeni kampanya sistemi sayesinde, favori markalarınızla çalışarak inanılmaz içerikler yaratabilirsiniz. Yenilenen yorum sistemi sayesinde, harika içerikler için takdirlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu uygulama, müzik videoları oluşturmayı kolaylaştırmayı hedefler. Birkaç deneme çekerek istediğiniz yerde ve zamanda mükemmel bir şarkı seçebilirsiniz. Tek bir tuşa dokunarak, arkadaşlarınızla birlikte en sevdiğiniz sanatçıların videolarına benzer profesyonel kalitede müzik videoları hazırlayabilirsiniz. Triller'ın özellikleri arasında şunlar yer alır: İstediğiniz bir şarkıyı seçme, birçok video çekimi yapma, havalı efektlerle tarz yaratma, müzik videonuzu otomatik düzenleme, ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşma. Bu sayede yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir ve doğal bir şekilde ifade edebilirsiniz. Eğer sorularınız ya da görüşleriniz varsa, feedback@triller.co adresinden bize yazabilirsiniz. Ayrıca, Warner Bros. Records, Songs of Wilcassettes ve Songs Music Publishing gibi büyük müzik şirketlerinin desteğiyle hazırlanan “The Business Of Emotion” adlı video tanıtımı da uygulamanın özelliklerini göstermektedir. Bu sayede Triller'ın profesyonel kalitedeki içerikler yaratma konusunda ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Triller ile kendinizi ifade etmeye devam edin ve doğal olun. Dilediğiniz zaman müzik videoları yaratabilir, havalı efektlerle tarzınızı yansıtabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Yaratıcı olun, Triller'ı edinin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.