below header
QR Kod
Trakt

Trakt

1.3 geliştirici Trakt
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Trakt Trakt Trakt Trakt Trakt Trakt

En Son Versiyon

Versiyon
1.3
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
Trakt
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tv.trakt.trakt
Şimdi İndir

Trakt Hakkında Daha Fazla

Trakt is a community of TV and movie lovers. It's free to join!

TRACK uygulaması, izlediğiniz dizileri ve filmleri takip etmenize, popüler olan yapımları keşfetmenize ve yorumlarınızı, tavsiyelerinizi ve puanlarınızı paylaşmanıza olanak sağlar.

TRACK sayesinde izlediğiniz diziler ve filmlere "check-in" yapabilirsiniz. Ayrıca 1 milyondan fazla dizi ve filmi indeksleyerek izlediğiniz bölümleri ve filmleri işaretleyebilir ve detaylı bir geçmiş oluşturabilirsiniz.

DISCOVER bölümünde, gerçek zamanlı olarak popüler olan yapımlara göz atabilir, merakla beklenen dizileri ve filmleri keşfedebilir ve toplulukta popüler olan yapımları görebilirsiniz. Ayrıca VIP üyeler için gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde aradığınız yapıma kolayca ulaşabilir ve kaydedilen filtreler ile hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

FIND WHERE TO STREAM bölümünde JustWatch ile işbirliği yapılarak 120'den fazla ülkede yayın yapan platformlara erişim sağlanır. Dünya genelinde 650'den fazla yayın hizmeti indekslenerek favori platformlarınızı en üstte görebilirsiniz.

LISTS bölümünde, izlemek istediğiniz yapımları takip edebileceğiniz bir Watchlist oluşturabilir, kişisel listeler oluşturarak istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve topluluktan önerilen listeleri görüntüleyebilirsiniz. VIP üyeler için sınırsız liste ve genişletilmiş ürün sınırı özelliği bulunmaktadır.

COLLECTION bölümünde, sahip olduğunuz dizileri ve filmleri, teknik özellikleriyle birlikte toplayabilirsiniz.

CALENDAR bölümünde, kişisel ve küresel takvimlerde bölüm ve film bilgilerini görebilirsiniz.

STATS bölümünde, izleme alışkanlıklarınıza dair kişiselleştirilmiş istatistikler görüntüleyebilir, her yıl için izlediğiniz yapımları özetleyen "Yılın Değerlendirmesi" özelliğine VIP üyeler erişim sağlayabilir. Ayrıca tüm zamanlarınızı özetleyen "Tüm Zamanların İstatistikleri" özelliği de VIP üyelere sunulmaktadır.

SHOW PROGRESS bölümünde, izleyebileceğiniz sonraki yapımları hızlıca görüntüleyebilir, izlediğiniz bölümler hakkında detaylı bir ilerleme bilgisi alabilir, izlediğiniz dizi, sezon ve bölümleri ve kaç kez izlediğinizi görebilirsiniz. VIP üyeler için ise dizileri tekrar izleyebilir ve ilerleme bilgilerini yeniden hesaplayabilirsiniz.

SEARCH bölümünde, diziler, filmler, bölümler, kişiler ve listeler arasında arama yapabilir, VIP üyeler için gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde aradığınız yapıma kolayca ulaşabilirsiniz.

NOTIFICATIONS bölümünde, yeni bölümler yayınlandığında bildirim alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.