below header
QR Kod
Tivibu GO

Tivibu GO

5.4.3 geliştirici TTNET A.S.
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO

En Son Versiyon

Versiyon
5.4.3
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
TTNET A.S.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ttnet.tivibutv
Şimdi İndir

Tivibu GO Hakkında Daha Fazla

Tivibu GO ile yüzlerce canlı TV kanalı, binlerce film, dizi, spor, belgesel, çocuk içeriğine ayrıcalıklı TV izleme deneyimi ile erişebilirsiniz.
-politikasi

Tivibu GO, TV izleme deneyimini geliştiren bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde gelişmiş teknolojik özellikler sayesinde standart TV yayın akışında bağlı kalmadan özgürce TV izleyebilirsiniz. Uygulama, size 7 güne kadar geri alınabilen canlı TV programları, durdurulabilen ve en başa alınabilen programlar, kaydedilebilen ve daha sonra izlenebilen programlar gibi özellikler sunmaktadır. En sevdiğiniz programlarınızı kaçırmadan izleyebilmenize olanak sağlar.

Seveceğiniz filmler, diziler ve belgesellerin sizin için yayın akışında gösterildiği, izleme alışkanlıklarınıza göre hazırlanan size özel kanal olan Benim Kanalım'a sahip olabilirsiniz. Bu sayede, ne izleyeceğinizi düşünmenize gerek kalmadan ilgi çekici içeriklere ulaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden indirdiğiniz içerikleri, daha sonra metroda, uçakta çevrim dışıyken veya internet kotanızdan tasarruf etmek istediğinizde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Çevrim dışı izleme özelliği, size istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde TV keyfi yaşama imkanı sunar.

Hesabınızda birden fazla profil oluşturarak, içerik zevkinize göre kişiselleştirilmiş alt profillere sahip olabilirsiniz. Çocuk Profili ile çocuklarınıza güvenli bir TV deneyimi sunabilirsiniz. Böylece, istenmeyen içeriklerden korunmuş olursunuz.

Bana Özel menüsünde, izleme alışkanlıklarınıza göre hazırlanan size özel önerileri keşfedebilir, daha önce başlattığınız içerikleri izlemeye kaldığınız yerden devam edebilir, daha önce kaydettiğiniz programları izleyebilir ve kiraladığınız ya da satın aldığınız filmleri bulabilirsiniz. Bu sayede, TV izleme deneyiminiz daha kişiselleştirilmiş ve kolay hale gelir.

Tivibu GO uygulaması, içerik haklarından dolayı sadece Türkiye'de kullanılabilir. Bu ayrıcalıklı TV izleme deneyiminden yararlanmak için, Tivibu GO aboneliğinizi odeme.tivibu.com.tr adresinden başlatabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için, tivibu.com.tr adresine göz atabilirsiniz. Ayrıca, uygulama dilini İngilizce'ye çevirebilirsiniz.

Bu uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikaları da önemlidir. Kullanım koşullarını, https://www.tivibu.com.tr/kullanim-kosullari adresinden ve gizlilik politikalarını ise https://www.tivibu.com.tr/bilgilendirme/gizlilik-politikasi adresinden inceleyebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.