below header
QR Kod
Tivibu GO

Tivibu GO

5.1.2 geliştirici TTNET A.S.
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO Tivibu GO

En Son Versiyon

Versiyon
5.1.2
Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
TTNET A.S.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ttnet.tivibucep
Şimdi İndir

Tivibu GO Hakkında Daha Fazla

Tivibu GO ile yüzlerce canlı TV kanalı, binlerce film, dizi, spor, belgesel, çocuk içeriğine ayrıcalıklı TV izleme deneyimi ile erişebilirsiniz.

Tivibu GO, Türkiye'de yayınlanan TV programlarını özgürce izleyebileceğiniz bir uygulamadır. Standart yayın akışına bağlı kalmadan, gelişmiş teknolojik özellikler sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz programı geri alıp izleyebilir, yayını durdurabilir, başa alabilir ve hatta kaydedebilirsiniz. Ayrıca canlı yayın akışına ek olarak, film, dizi, belgesel ve çocuk kategorilerinden istediğiniz içeriği seçip dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Uygulama üzerinden indirdiğiniz içerikleri, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak da izleyebilirsiniz. Ayrıca kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirsiniz. İzleme alışkanlıklarınıza göre hazırlanan size özel kanal "Benim Kanalım" ile seveceğiniz içerikler sizin için yayın akışında gösterilir. Ayrıca hesabınızda birden fazla profil oluşturabilir ve içerik zevkinize göre kişiselleştirilmiş alt profillere sahip olabilirsiniz. "Bana Özel" menüsünde önerileri keşfedebilir, izlemeye kaldığınız yerden devam edebilir, kaydettiğiniz programları bulabilir ve menü dilini İngilizce'ye çevirebilirsiniz.

Çocuklar için de güvenli bir TV deneyimi sunan Tivibu GO, sadece çocuklara uygun kanalları ve içerikleri sizin için seçilmiş olan "Çocuk Profili" ile çocuklarınızın güvenli bir şekilde TV izlemesini sağlar. Ebeveyn kontrolü ile uygun yaş düzeyini seçebilirsiniz. Ayrıca taahhütsüz paket seçenekleri sunan Tivibu GO'ya, odeme.tivibu.com.tr üzerinden abonelik başlatabilirsiniz. Ancak içerik haklarından dolayı uygulama sadece Türkiye'de kullanılabilir. Detaylı bilgilere tivibu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tivibu GO'nun kullanım koşulları ve aydınlatma metni ile ilgili bilgilere de yine tivibu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Tivibu GO sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerden TV izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.