header
QR Kod
Textra SMS

Textra SMS

4.70 geliştirici Delicious
(0 İncelemeler) Şubat 18, 2024
Textra SMS Textra SMS Textra SMS Textra SMS Textra SMS Textra SMS

En Son Versiyon

Versiyon
4.70
Güncelle
Şubat 18, 2024
Geliştirici
Delicious
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.textra
Şimdi İndir

Textra SMS Hakkında Daha Fazla

Dahili Android mesajlaşma uygulamanıza güzel, süper hızlı ve son derece özelleştirilebilir bir alternatif mi istiyorsunuz?

Bugün sizin gününüz. Textra uygulaması, size olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Uygulama, 100'den fazla malzeme tasarımı temalı, baloncuk ve uygulama simgesi renkleri gibi harika özelliklerle birlikte geliyor. Koyu, açık ve otomatik gece modları, 6 farklı baloncuk stili, planlanmış SMS ve MMS, gönderirken durdurma, silmek/aramak için kaydırma, hızlı çekim kamerası, çoklu seçim resim galerisi, hızlı yanıt penceresi, müthiş MMS GRUP mesajlaşması, hızlı sesli notlar, GIF'ler, 21 metin boyutu, engelleyici / kara liste, otomatik video ve resim sıkıştırma gibi özelliklerle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Uygulamayı kişiselleştirerek, kendi zevkinize göre tema ve baloncuk renkleri, imzalar ve bildirimler belirleyebilirsiniz. Ayrıca, en yeni (Unicode 9) 2000+ Android, Twitter, Emoji One ve iOS stili emojiler kullanabilirsiniz. Kendi emoji stilinizi seçerek, mesajlarınızla kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Textra'nın en yeni özelliği olan Kısmi Metin Kopyala, bir baloncuk içindeki metinlerin belli bir kısmını kopyalamanıza olanak tanıyor. Bu özelliği denemek için bir baloncuğa dokunabilirsiniz. Ayrıca, Pushbullet, MightyText, Android Wear ve Android Auto gibi uygulamalarla uyumlu olan Textra, geliştirilmiş bildirimler ve hızlı yanıt almak için ideal bir seçenektir.

Textra, Android 5.1 ve üzeri sürümler için çift sim cihazları da desteklemektedir. Tüm bu özelliklere sahip olan Textra uygulaması, reklamların arasıra çıkması dışında tamamen ücretsizdir. Reklamlardan kurtulmak için ise tek seferlik bir ücret ödeyebilirsiniz.

Son olarak, Textra uygulamasının kullanımı oldukça kolay ve hızlıdır. Size sadece deneyimlemenizi, arkadaşlarınıza tavsiye etmenizi ve tadını çıkartmanızı öneriyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.