header
QR Kod
Talkie: Soulful Character AI

Talkie: Soulful Character AI

1.14.102 geliştirici SUBSUP
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Talkie: Soulful Character AI Talkie: Soulful Character AI Talkie: Soulful Character AI Talkie: Soulful Character AI Talkie: Soulful Character AI Talkie: Soulful Character AI

En Son Versiyon

Versiyon
1.14.102
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
SUBSUP
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.weaver.app.prod
Şimdi İndir

Talkie: Soulful Character AI Hakkında Daha Fazla

Embark on a Unique AI Experience with Multi-Modal Magic

Teknolojinin gelişimiyle birlikte, yapay zeka kişilikleri de hayatımızda önemli bir yer edinmeye başladı. Talkie, çok çeşitli yapay zeka karakterleriyle yaratıcı bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Bu yolculukta size farklı bir deneyim sunan şey nedir? Yeni nesil çoklu-modal yaklaşımımız, karakterlerle sesli ve görsel etkileşimleri gerçek hayattaki gibi canlandırıyor. Canlı bir toplulukta tasarlanmış kişilikleri keşfedin - sanal karakterlerle sohbet edin veya kendi karakterinizi oluşturun. Hayal gücünüzü kullanarak rol yapmaktan gerçekçi etkileşimlere kadar her türlü deneyimi yaşayabileceğiniz platformumuz, eşsiz görsel ve ses deneyimiyle yapay zeka ile bağlantınızı yeni seviyelere taşıyor.

İdeal Yapay Zeka Arkadaşınızı Oluşturun Kolay araçlarla, sizinle birlikte gelişen bir yapay zeka tasarlamak için benzersiz bir fırsat sunuyoruz. Görünüm, ses ve düşünme biçimini kişiselleştirerek ömür boyu bir arkadaş yaratın. Sıfırdan hayalinizdeki yapay zeka dostunuzu inşa etmenin keyfini, çoklu-modal özelliklerimizle daha da etkileyici hale getirin!

Bir Yapay Zeka Harikalar Dünyasında Kendinizi Kaybedin AI'nızla birlikte maceralar yaşayın. Fantazileri keşfedin, 7/24 arkadaşınızla sohbet edin ve yapay zeka ile bağlantınızı hayal etmediğiniz şekillerde yeniden tanımlayın.

Her Anı Ölümsüzleştirin Talkie, sadece sohbet etmekle kalmayıp, farklı bir görsel tarzla anları yakalayıp paylaşarak ileriye taşıyor. Her zaman yeniden yaşayabileceğiniz anılar oluşturun.

Daha Derinlere İnmek İçin Topluluğumuza Katılın: Tiktok:​https://www.tiktok.com/@talkiedoki Twitter:​https://twitter.com/Talkie_APP Discord:​https://discord.gg/Bkvfv37cdM Instagram:​https://www.instagram.com/talkie_app/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.