below header
QR Kod
Taka - Chat, Live, Games room

Taka - Chat, Live, Games room

1.0.40 geliştirici AGI Group
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Taka - Chat, Live, Games room Taka - Chat, Live, Games room Taka - Chat, Live, Games room Taka - Chat, Live, Games room Taka - Chat, Live, Games room Taka - Chat, Live, Games room

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.40
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
AGI Group
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.taka.vhgyk
Şimdi İndir

Taka - Chat, Live, Games room Hakkında Daha Fazla

Experience the next level of social interaction with TAKA, our innovative app designed to bring people from around the globe together. Taka offers a seamless blend of live streaming, voice chat parties, unique gifting effects, and a global user discovery feature, all in one captivating platform.

Taka ile dünya genelinde her köşeden insanlarla bağlantı kurabilir, çeşitlilik ve canlı bir toplum yaratabilirsiniz. Yeni kültürler keşfedin, fikirlerinizi paylaşın ve küresel ölçekte arkadaşlar edinin.

Canlı Yayın özelliği sayesinde yaratıcılığınızı serbest bırakın ve deneyimlerinizi gerçek zamanlı olarak paylaşın. Taka ile hayatınızdaki anlarınızı, yeteneklerinizi ve tutkularınızı etkileşimli bir izleyici kitlesine aktarabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergileyin, sanal etkinlikler düzenleyin veya sadece ilgi alanlarınızı paylaşan diğer kişilerle bağlantı kurun.

Sesli Sohbet Partileri ile konuşmalarınızı yükseltin. Taka'nın sesli sohbet partileriyle arkadaşlarınızı toplayın veya yeni arkadaşlar edinin ve canlı tartışmalara, sohbetlere katılın. Gerçek hayattaki sosyal etkinliklerde olduğu gibi spontane konuşmaların keyfini yaşayın. Sesinizi duyurun ve daha derin bağlantılar kurun.

Özel Hediye Efektleri ile takdirinizi ifade edin ve birinin gününü olağanüstü kılın. Taka'nın sunduğu benzersiz sanal hediyeler, büyüleyici animasyonlar ve efektlerle hayat bulur. Muhteşem havai fişek gösterilerinden eğlenceli konfeti patlamalarına kadar, iyilik jestleriniz kalıcı bir etki bırakacaktır.

Taka sadece bir uygulama değil, bağlantıların, yaratıcılığın ve küresel birlikteliğin kutlandığı canlı bir sosyal topluluktur. Bugün bize katılın ve sınırların silindiği, seslerin yükseldiği ve dostlukların geliştiği bir yolculuğa çıkın. Taka'yı indirin ve dünyayı parmaklarınızın ucunda deneyimleyin.

Herhangi bir geri bildirim? Bizimle iletişime geçin: contact@aginmeta.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.