header
QR Kod
T3 Arena

T3 Arena

1.42.2015089 geliştirici XD Entertainment Pte Ltd
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
T3 Arena T3 Arena T3 Arena T3 Arena T3 Arena T3 Arena

En Son Versiyon

Versiyon
1.42.2015089
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
XD Entertainment Pte Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xd.t3.global
Şimdi İndir

T3 Arena Hakkında Daha Fazla

[DIVERSIÓN CORRER Y DISPARAR]

T3 Arena, takımlara dayalı başarılı bir nişancı oyunu, artık mevcut!

Ellerinize ulaşan hızlı ve kolay bir şekilde öğrenilebilecek, rastgele ve heyecan verici çatışmalarda keyifli vakit geçirin.

Şarkıcılar ve yabancı yaratıklardan oluşan şık silahlı karakterlere dönüşün ve Arena'da en göz alıcı Kahraman olmak için modern ve çarpıcı kostümler toplayın.

3-5 dakikalık hızlı oynanış ve son derece erişilebilir Otomatik Ateş özelliği sayesinde nişancı oyunlarının veteranı olun ya da tamamen acemi olsanız da, tek başınıza veya takım halinde oynarken, kurşun sıçratma eğlencesi herkes için garanti edilir!

[HER YERDE HIZLI MAÇLAR] Sadece 3-5 dakikalık maçlar için ayarlanmış oyun modları ve 6 saniye içinde Yeniden Doğuş-Ön Cephede kompakt bir harita tasarımı sayesinde, kaotik çatışmalara her zaman doğrudan dalabilirsiniz.

[HAREKETLİ VE OTOMATİK ATIŞ] Herkesin kolayca öğrenebileceği ama ustalaşması zor olan Otomatik Ateş özelliği sayesinde, tüm oyuncular yetenekli bir rekabet ortamında savaşma şansına sahip olur. Sadece hedefinize nişan alın ve silahınızı gerisini bırakın. Ancak unutmayın, stratejik düşünme ve takım çalışması zaferin anahtarıdır.

[DİNAMİK KAHRAMANLAR VE MUHTEŞEM KOSTÜMLER] 30'dan fazla benzersiz kahraman arasından seçim yapın, her biri kendi yetenekleri ve oyun tarzlarına sahip. Farklı nedenlerle lige katıldılar, ancak sadece en 'cool' olanlar zaferle çıkacaklar!

[ARKADAŞLARINIZA KATILIN] Kurşunlar uçuşmaya başladığında yanınızda arkadaşlarınızın olması herhangi bir şeyi yener. Dahili parti sistemi ve sesli sohbetlerle takımlar kurmak ve net iletişim sağlamak artık çok kolay ve güvenilir. Takım olarak kazanma zamanı geldi!

[SINIRSIZ EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI] TDH, Kontrol/Çaprazlama, Yük Taşıma veya Kristal Saldırısı olsun, 3'e 3 veya 5'e 5 ayarlarında oynayın, biz sizin için düşündük. Hatta sınırlı süreli çeşitli arcade etkinlik modları da sunuyoruz! Favori oyun modunuzu seçin ve hemen dalın: oyun sizin, SİZİN TARZINIZDA oynanır!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.