header
QR Kod
SUPERSTAR LOONA

SUPERSTAR LOONA

3.12.4 geliştirici Dalcomsoft, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
SUPERSTAR LOONA SUPERSTAR LOONA SUPERSTAR LOONA SUPERSTAR LOONA SUPERSTAR LOONA SUPERSTAR LOONA

En Son Versiyon

Versiyon
3.12.4
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
Dalcomsoft, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dalcomsoft.sslo
Şimdi İndir

SUPERSTAR LOONA Hakkında Daha Fazla

Ay süperstar üzerinde yükseldiğinde, birbirimize yönlendirilip birbirimize benzeyeceğiz.

Bir süperstar ile ayın kızı olun ve en sevdiğiniz şarkılarla eğlenin! Şimdi Superstar Loona(SSLO) ile tanışın ve kendinizi müzik dünyasının yıldızı gibi hissedin! Ayın kızı ile birlikte yeni şarkı güncellemeleri ve kart temaları da sizi bekliyor. İstediğiniz şarkılar burada, ayın kızının söylediği şarkılarla tanışın ve onunla birlikte eğlenin. Her hafta güncellenen tema kartlarıyla da koleksiyonunuzu genişletin.

Dünya çapındaki hayranlarla oynayın ve haftalık ligin en yüksek puanını alarak daha yüksek seviyelere çıkın. Ayrıca, dünya çapındaki kullanıcılarla rekabet etmek için de dünya kayıtlarına meydan okuyun. Ayın kızının özel içeriğine erişmek için ise onunla dolunay kadar parlak ve canlı bir tema ile buluşun. Süperstar Loona ile kontrol sizde olduğu için bu fırsatı kaçırmayın!

Uygulamayı kullanırken bazı izinlere ihtiyaç duyulabilir. Bunlar arasında fotoğraf, video ve dosya erişimi, harici depolama erişimi, Wi-Fi bağlantı bilgileri ve kullanıcı kimliğine erişim bulunabilir. Ancak, isteğe bağlı izinlerin kabul edilmemesi durumunda uygulamayı yine de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, uygulama içi satın alımlar yapabilir ve ayın kızı ile birlikte eğlencenize devam edebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda ise support.superstar.loona@dalcomsoft.com adresine e-posta gönderebilir ve yardım alabilirsiniz. Superstar Loona, tatlı ve yumuşak bir oyun deneyimi sunuyor ve müzik dünyasının yıldızı olma hayalinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.