below header
QR Kod
SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin

SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin

2.11.0.5 geliştirici IndiaMasterApp
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin

En Son Versiyon

Versiyon
2.11.0.5
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
IndiaMasterApp
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.voicemaker.android
Şimdi İndir

SUGO:Sohbet ve arkadaş edinin Hakkında Daha Fazla

Günümüzde arkadaşlık kurmakta çekinen ve nasıl yapacağını bilmeyen bir çok insan var. özellikle yüz yüze iletişimde utanan ve sessiz kalan pek çok birey var. Eğer sizde böyleyseniz mutlaka SUGO'yu denemelisiniz! SUGO, Omi, Partying, Timo, Partying, Soulchill, Tantan benzeri bir online sesli, görüntülü ve mesajlaşma özellikli sohbet uygulamasıdır.SUGO'da ilginizi çeken konuları takip edebilir, kendinize en uygun profilde insanlar ile arkadaş olabilir ve arkadaşlarınız ile mesajlaşarak, sesli olarak konuşarak ya da bire bir görüntülü konuşarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. SUGO'ile aranan sohbetlerin kralı olacaksınız!

【Güvenli Sosyallik】SUGO, kullanıcıların gerçek adlarını doğrulamaları gereken özel bir sosyal platformdur. Uygulamada yapılan tüm sesli, görüntülü ve mesajlı sohbetler tamamen gizli tutulur, bu sayede rahatça sohbet edebilirsiniz. Ancak lütfen medeni bir şekilde sohbet etmeye özen gösterin, çünkü amacımız kullanıcıların rahat ve mutlu olduğu bir topluluk yaratmaktır.

【Görüntülü Sohbet】Arkadaşlarınızla dilediğiniz zaman ve yerde özel ve güvenli bir şekilde görüntülü arama yapabilir ve sohbet edebilirsiniz.

【Sesli Arama】Güzel bir ses tonu ve kelimelerle süslenmiş cümlelerle arkadaşlarınıza iyi geceler dileyebilirsiniz.

【Konulu Ses Odaları】Arkadaşlarınızla birlikte şarkı söyleyebilir, bilmecelerle dolu oyunlar oynayabilir ve istediğiniz konuda yayın yaparak sesli parti ortamını deneyimleyebilirsiniz.

【%100 Yanıt Oranı】SUGO'daki tüm kullanıcılar gerçektir, bu nedenle dışlanma, umursanmama veya yalnız kalma endişesi taşımanıza gerek yok. Burada herkesle tanışmak için can atıyor!

【Yakınınızdaki İnsanlarla Eşleşin】Yakınınızdaki insanlarla tanışmak için arama yapabilir veya eşleşme yapabilirsiniz. Belki de sürekli karşılaştığınız ama cesaret edip sohbet edemediğiniz biriyle eşleşerek sohbet etme fırsatı bulabilirsiniz.

【Gündelik Hayat Paylaşımları】İlginizi çeken konular hakkında paylaşımlar yaparak kafanıza uygun ve iyi anlaşabileceğiniz insanları bulabilirsiniz.

【Kişisel Profil Sayfası Düzenleme】Profilinize güzel resimler ekleyerek popülerliğinizi artırabilir ve size benzer kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca hobilerinizden bahsedebilir ve kendinizle ilgili bir ses kaydı bırakabilirsiniz.

SUGO'da herhangi bir sorunuz olduğunda resmi yönetim ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Umarız SUGO'da gerçek arkadaşlar edinir ve eğlenirsiniz!

Resmi yönetim ekibimize iletişim kurabileceğiniz email adresi: Sugo@contact.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.