header
QR Kod
StreamElements: Twitch & YouTu

StreamElements: Twitch & YouTu

geliştirici StreamElements
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
StreamElements: Twitch & YouTu StreamElements: Twitch & YouTu StreamElements: Twitch & YouTu StreamElements: Twitch & YouTu StreamElements: Twitch & YouTu

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
StreamElements
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.streamelements.firestream
Şimdi İndir

StreamElements: Twitch & YouTu Hakkında Daha Fazla

StreamElements is the ultimate app for Twitch and YouTube IRL live streaming. Stream live from your mobile device.

StreamElements uygulaması, mobil yayıncılık kariyerinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Akıllı telefonunuz veya tabletinizden doğrudan Twitch veya YouTube'a yayın yapabilir, hayran kitlenizi hareket halindeyken büyütebilirsiniz.

Kullanımı kolay olan bu uygulama, mobil IRL yayınlarınızı zahmetsizce yayınlamanıza imkan tanır. Abonelerinizle ve takipçilerinizle etkileşime geçebilir, yayınınızı yönetebilir ve tüm bunları sezgisel mobil uygulama içinde yapabilirsiniz.

200.000'den fazla Twitch ve YouTube kanalı, StreamElements'in canlı yayın araçlarını kullanıyor. StreamElements uygulamasını indirin ve neden bu kadar çok yayıncının bizden memnun olduğunu görün.

Tüm YouTube ve Twitch Canlı Yayın Yönetim Araçlarınız İhtiyacınız olan her şeyi Twitch veya YouTube yayınızı yönetmek için kullanabileceksiniz. Temalı overlay'ler, tamamen entegre ve desteklenen widget'lar, bildirimler ve sohbetler gibi özellikler sunarız. Uygulama, yüksek kaliteli video yayını yapmanıza olanak tanır ve canlı yayınınız profesyonel ve göz alıcı görünür.

Twitch ve YouTube'da Canlı Yayın Yaparak Para Kazanın Twitch ve YouTube'dan yayın yaparak para kazanmak hayal edilen bir şeydir ve StreamElements bu hayalleri gerçeğe dönüştürme işinde. Hayranlarınızdan bahşiş ve bağış almanıza izin verir ve hatta birisi size para verdiğinde ekranda animasyonlu bildirimler gösterir. Siz sevdiğiniz bir şey yaparken para kazanırsınız ve hayranlarınız harika içeriğinizin destekçisi olmaya devam eder. Kazanan herkes için harika bir durum.

Twitch ve YouTube Hayran Kitlenizle Etkileşime Geçin ve Büyütün IRL canlı yayıncılıkta büyük bir isim olmak istiyor musunuz? StreamElements uygulaması, canlı yayın topluluğunuzu oluşturmanıza yardımcı olur, sohbette etkileşime girerek sizi izleyenlerin sadık hayranlara dönüşmesini sağlar. Ayrıca, takip etme, abone olma ve bahşiş bildirimlerini ekranda göstererek kanalınızın hayran kitlesini (ve kazancınızı) büyütebilirsiniz.

StreamElements uygulaması sayesinde Twitch veya YouTube IRL canlı yayıncılığınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Hayatınızı, nerede olursanız olun ve ne yaptığınızı yayınlayın, hepsi bir düğmeye dokunarak.

Önde Gelen Twitch ve YouTube Yayıncıları Tarafından Güvenilir StreamElements, 200.000'den fazla Twitch ve YouTube yayıncısını en iyi yaptıkları işte desteklemekten gurur duyar. Araçlarımız, yayıncıların aylık 330 milyondan fazla izlenmesini ve her ay 11 milyar dakikadan fazla izlenmesini sağlar.

Özellikler:

✓ Akıllı Yayın özelliği sayesinde IRL canlı yayın oturumunuzda hiçbir zaman bağlantı sorunu yaşamazsınız. StreamElements, Twitch veya YouTube yayınınızı bağlı tutar.

✓ Mobil için hazır overlay'ler canlı yayınınızı profesyonel gösterir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.