header
QR Kod
Stickify: Stickers in WhatsApp

Stickify: Stickers in WhatsApp

5.7.9 geliştirici Stickify
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Stickify: Stickers in WhatsApp Stickify: Stickers in WhatsApp Stickify: Stickers in WhatsApp Stickify: Stickers in WhatsApp Stickify: Stickers in WhatsApp Stickify: Stickers in WhatsApp

En Son Versiyon

Versiyon
5.7.9
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Stickify
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wastickerapps.stickerstore
Şimdi İndir

Stickify: Stickers in WhatsApp Hakkında Daha Fazla

Introducing Stickify - a powerful app to discover and create personalized stickers for WhatsApp. Choose from thousands of curated stickers or design your own to make your chats more expressive and fun.

Stickify, fotoğraflardan özel stickerlar oluşturmak için mükemmel bir uygulamadır. Ayrıca videolardan ve GIF'lerden animasyonlu stickerlar yapılabilir. Yüz tanıma özelliği ile otomatik olarak arka planı kaldırabilir ve kolayca kırpma ve silme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Stickerlara yazı, emoji ve süslemeler eklemek de mümkündür. WhatsApp sohbetlerinizden stickerları kaydedebilirsiniz.

Sizin için özel olarak tasarlanmış stickerları keşfedin. Farklı kategorilerdeki stickerları keşfedebilir, farklı durumlar ve duygular için stickerlar bulabilirsiniz. Emoji stickerları, film stickerları ve daha fazlasına göz atın. Yeni ve trend stickerlarla sık sık güncellenir.

Daha ifade gücünüzü artırmak için sticker oluşturucu. Özel yazı tipleri ve renklerle yazı ekleyebilir, sakallar, gözlük, şapkalar gibi komik süslemeler kullanabilir, arkadaşlarınızla alay edebileceğiniz sticker memeleri oluşturabilir ve kişisel stickerlar yapabilirsiniz. Sticker paketlerini arkadaşlarınızla paylaşın.

Yararlı özelliklerle dolu. Stickerlarınızı yedekleyebilir ve yeni bir telefona geri yükleyebilirsiniz. Sticker stüdyosu ile stickerlarınızı tasarlayabilir ve kişisel adınızı WhatsApp'ta görünecek şekilde seçebilirsiniz. Reklamsız bir deneyim sunar.

İzinler. WhatsApp sohbetlerinizden stickerları kaydetmek için uygulamanın WhatsApp sticker klasörüne erişmesine izin vermeniz gerekecektir. Özel stickerlar oluşturduğunuzda, fotoğraflarınıza, videolarınıza veya kameralarınıza erişim isteyeceğiz. Oluşturduğunuz stickerlar özel olarak saklanır ve yalnızca paylaştığınızda görünebilir.

Stickify, WASticker entegrasyonu kullanarak WhatsApp ile entegre olur. Stickerları ekledikten sonra, WhatsApp'ta bir sohbete girin ve stickerlar bölümüne gidin.

DMCA Politikası: Bu uygulama kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler içerir. DMCA politikamızı görüntülemek veya bildirimde bulunmak için https://stickify.app/dmca adresini ziyaret edin.

Açıklama: Bu uygulama, WhatsApp Inc. ile herhangi bir şekilde ilişkili değildir ve üçüncü taraf tarafından geliştirilmiş ve sürdürülmektedir.

Destek: Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen utilities@clusterdev.com adresine e-posta atın.

Stickify kullanımından memnun musunuz? Yorumlarınızı paylaşın. 🌟

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.