below header
QR Kod
Sticker.ly - Sticker Maker

Sticker.ly - Sticker Maker

2.21.3 geliştirici SNOW, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
Sticker.ly - Sticker Maker Sticker.ly - Sticker Maker Sticker.ly - Sticker Maker Sticker.ly - Sticker Maker Sticker.ly - Sticker Maker Sticker.ly - Sticker Maker

En Son Versiyon

Versiyon
2.21.3
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
SNOW, Inc.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.snowcorp.stickerly.android
Şimdi İndir

Sticker.ly - Sticker Maker Hakkında Daha Fazla

Milyonlarca komik WhatsApp çıkartmasını keşfedin ve kendi çıkartmalarınızı yaratın.

Milyonlarca komik çıkartmayı keşfederek sohbetlerinizde ve durum bildiriminizde kullanın. Bu uygulama sayesinde yeni Otomatik Kesim teknolojisi kullanarak fotoğraflarınızdan çıkartmalar oluşturabilirsiniz. Çıkartmalarınızı kolayca WhatsApp'a aktarabilir ve arkadaşlarınızla ​​özel bağlantılarla çıkartma paketlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama sayesinde WhatsApp için çıkartma paketi oluşturarak, daha kişisel ve eğlenceli sohbetler yaratabilirsiniz.

Sticker.ly ile güncel kalmayı unutmayın. Resmi web sitesi ve Instagram hesabını takip ederek yeni çıkartma paketlerinden haberdar olabilirsiniz. SenseTime tarafından geliştirilen resim kırpma teknolojisi sayesinde, fotoğraflarınızı kolayca çıkartmalara dönüştürebilirsiniz.

Sticker.ly - Sticker Maker & Video Status for WhatsApp and Telegram uygulaması ile 500.000'den fazla animasyonlu çıkartma paketi ve binlerce video durumdan dilediğinizi seçebilirsiniz. TV şovları ve filmler, ünlüler ve modeller, hayvanlar, spor, anime, komik meme'ler, güzel illüstrasyonlar ve grafikler, şarkı sözleri, alıntılar, tipografi, emojiler ve daha fazlası bu uygulamada mevcuttur.

Sticker.ly ile WhatsApp için çıkartma oluşturabilir, istediğiniz şekilde konum, boyut ve açı ayarlamaları yapabilir ve her çıkartmaya yazı ekleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde sınırsız miktarda özel çıkartmalar oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.