header
QR Kod
stc play

stc play

2.1.100 geliştirici stc play
(0 İncelemeler) Nisan 24, 2024
stc play stc play stc play stc play stc play stc play

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.100
Güncelle
Nisan 24, 2024
Geliştirici
stc play
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.stc.xplay
Şimdi İndir

stc play Hakkında Daha Fazla

stc play is a platform for gamers that enables them to discover everything about gaming.

Bu platform, birçok özelliğiyle fark yaratıyor. İlk olarak, takip ettiğiniz ve favori influencer'larınız ve yayıncılarının yayınlarını keşfedip takip edebilirsiniz. Bu sayede, en güncel içeriklerden haberdar olabilir ve takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını kaçırmazsınız.

Ayrıca, oyun kurulumunuz için gereken her şeyi satın alabileceğiniz bir alışveriş imkanı sunuyor. Konsol, aksesuar, e-voucher gibi ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebilirsiniz.

Takım arkadaşlarıyla bir araya gelip favori oyunlarınızda yarışabilir ve ödül kazanabilirsiniz. Bu sayede, daha heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayabilir ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Bununla birlikte, en yakın oyun etkinliklerine ve merkezlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece, oyun dünyasının nabzını tutabilir ve diğer oyuncularla bir araya gelme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca, platformda sohbet edip, diğer oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede, oyunların dışında da sosyal bir ortamda vakit geçirebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sizin oyun yolculuğunuz burada başlıyor!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.