header
QR Kod
SoulChill - Tanışma & Sesli

SoulChill - Tanışma & Sesli

3.12_b2402023 geliştirici SpaceCape
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
SoulChill - Tanışma & Sesli SoulChill - Tanışma & Sesli SoulChill - Tanışma & Sesli SoulChill - Tanışma & Sesli SoulChill - Tanışma & Sesli SoulChill - Tanışma & Sesli

En Son Versiyon

Versiyon
3.12_b2402023
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
SpaceCape
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.live.soulchill
Şimdi İndir

SoulChill - Tanışma & Sesli Hakkında Daha Fazla

SoulChill gençler için tasarlandı! SoulChill'de milyonlarca çevrimiçi Souler ile stres yaşamadan sohbet edebilir, sesli sohbet odalarınızı oluşturabilir ve başkalarının odalarına katılabilirsiniz. Günlük hayatınızı, hobilerinizi paylaşın, ardından başkalarıyla arkadaş olun.

SoulChill, kullanıcıların rahat bir şekilde sohbet edebilecekleri bir platformdur. Grup sesli sohbet odalarına katılabilir veya kendi canlı sohbet odanızı oluşturabilirsiniz. Favori odanızda parti yapabilir ve sohbet edebilirsiniz. Bu platformda, insanların kendilerini göstermelerine ve olumlu, sağlıklı ve yaratıcı bir şekilde etkileşim kurmalarına izin veriyoruz.

SoulChill, hayatınızın her anını paylaşabilmeniz için bir platformdur. İsterseniz bir selfie, isterseniz sesiniz ya da sizi mutlu eden herhangi bir şey paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla ilgi alanlarınız veya en son trendler hakkında konuşmak için bire bir metin sohbeti veya sesli sohbet başlatabilirsiniz. Bu sayede siz ve arkadaşlarınız daha yakın olabilir ve daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

SoulChill, kişilik testi yapabilmeniz için de bir imkan sunuyor. Bu testte kişisel verileriniz toplanmadan, sadece birkaç kolay soruya cevap vererek kişiliğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu test sayesinde ne kadar doğru tespitler yapıldığını görebilirsiniz.

SoulChill, Souler'ların birbirleriyle etkileşim kurabilmeleri için rahat bir sohbet ortamı sağlıyor. Ancak burada lütfen nazik ve saygılı olun, diğer Souler'lara karşı sevecenlik gösterin.

Soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle feedback@soulchill.live adresi üzerinden iletişime geçin. Kullanım koşulları için https://www.soulchill.live/terms.html adresini, gizlilik politikası için ise https://www.soulchill.live/policy.html adresini ziyaret edebilirsiniz. SoulChill'i kullanarak bu koşulları kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.