header
QR Kod
Sona:Group Voice Chat Room

Sona:Group Voice Chat Room

1.0.8 geliştirici CHATVINE NETWORK TECHNOLOGY PTE
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Sona:Group Voice Chat Room Sona:Group Voice Chat Room Sona:Group Voice Chat Room Sona:Group Voice Chat Room Sona:Group Voice Chat Room Sona:Group Voice Chat Room

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.8
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
CHATVINE NETWORK TECHNOLOGY PTE
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tayara.chat
Şimdi İndir

Sona:Group Voice Chat Room Hakkında Daha Fazla

Sona is a a great platform where you can meet new friends! It provides an exciting new way to connect with friends and like-minded people using group voice talking!

Sona ile benzersiz sohbet odaları oluşturabilir veya gerçek zamanlı olarak diğer üyelerle sesli etkileşimde bulunabileceğiniz ilginç grup sohbetlerine katılabilirsiniz! Sona'nın harika özellikleri:

İlgili Sesli Sohbet Odaları

Sona ile saniyeler içinde yeni bir sohbet odası oluşturabilir veya mevcut birine katılabilirsiniz. Müzik, spor ve karaoke gibi heyecan verici sohbet odaları arasından seçim yapabileceğiniz büyük bir seçenek bulunmaktadır. Sona'da birçok ortak ilgiye sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Dolayısıyla, Sona'nın sesli sohbet odasına katılın ve büyük partiye başlayın!

Komik Yorumlar Paylaşın

Sona ile arkadaşlarınızla anlık olarak paylaşabileceğiniz anları nerede olursanız olun daha öncekinden daha kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz! Uygulamamız, sizin için en önemli olan diğer insanlarla bağlantıda kalmanıza yardımcı olabilir, hatta uzak olsanız bile. Aynı zamanda, komik etiketlerimizle kolayca ortak ilgi alanınıza sahip arkadaşlarınızı bulabilir veya diğer yorumların altına komik içerikler bırakabilirsiniz. Ancak lütfen dostane ve nazik olmayı unutmayın!

Güvenli ve Özel Mesajlar

Özel mesajlarınızı kimlerin okuyabileceği konusunda endişelenmeyin, uygulamamız mesajlarınızın sadece siz ve belirtilen alıcı tarafından görülmesini sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanmaktadır.

Özelleştirilmiş Benzersiz Profil

Sona ile kişiselleştirilmiş bir profil oluşturmak, daha iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olabilir. Profilinizde fotoğraflarınızı, videolarınızı veya ilginç şeyleri gösterebilirsiniz. Hiç sıkılmayacaksınız çünkü her an yeni yüzlerle tanışabilirsiniz.

Dolayısıyla, Sona'ya katılın ve büyük partiye başlayın!

Sesiniz bize Sona'yı daha iyi hale getirmemize yardımcı olur. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen developer@ptsosialita.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Kullanıcı Sözleşmesi: https://www.tayara.chat/editor.html?id=2

Gizlilik Sözleşmesi: https://www.tayara.chat/editor.html?id=4

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.